נס ציונה מפעילה לחץ על מכבי תל אביב, אילון אלמוג יצטרף?

אילון אלמוג
אילון אלמוג | מכבי תל אביב האתר הרשמי

העולה החדשה נחושה לצרף את חלוץ הצהובים, שטרם החליטו מי מהשחקנים יושאל והצדדים צפויים להיפגש בקרוב. בשני תפגוש העולה החדשה את מכבי פתח תקווה ובשלישי תמריא למחנה אימון בבולגריה

סקציה נס ציונה נחושה לצרף את אילון אלמוג ומפעילה לחץ על מכבי תל אביב, שצפויה להשאיל מספר שחקנים לאחר סיומו של מחנה האימונים במירלו שבהולנד.

אלמוג, שהושאל אשתקד לחדרה, נמצא בראש רשימת הרכש של מאמן העולה החדשה עמיר תורג’מן, אולם החלוץ משהה בשלב זה את החלטתו ובנס ציונה טוענים שהוא מעדיף את בני יהודה.

נס ציונה, שמקווה לקבל לפחות שני שחקנים מהאלופה, תקיים בקרוב פגישה עם ראשי מכבי תל אביב ובשורות העולה החדשה מקווים להמריא ביום שלישי למחנה בבולגריה עם סגל מלא ככל הניתן.

משהה את החלטתו. אילון אלמוג (מכבי תל אביב)

במקביל, בנס ציונה עדיין ממתינים להחלטת מכבי חיפה בנושא השוער עומרי גלזר והקשר הגמבי סאקו טורה, ששותף בניצחון 1:4 על כפר סבא והותיר רושם חיובי. הנבחנים עדן שרם ויובל טיטלמן הרשימו גם הם והחלטה סופית תתקבל בקרוב.

לאימוני נס ציונה יצטרפו מחר שחקני הרכש אופיר מזרחי, גיא בדשא והקשר האלבני סאבין לילאיי. ביום שני תערוך העולה החדשה משחק הכנה נגד מכבי פתח תקווה ויממה לאחר מכן כאמור היא תמריא לבולגריה שם תשחק נגד אפולון לימסול ו-מ.כ כפר קאסם, העולה החדשה ללאומית.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי