תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל חיפה: "תמאש קיבל הצעה כמו בעונה הראשונה"

גבריאל תמאש, חיים סילבס | מאור אלקסלסי
גורם בכיר הבהיר לגבי מצבו של הבלם שיצא לחופשה פרטית וייפגש עם כץ ברומניה ואחר כך ייקבע עתידו. בקבוצה בטוחים שההדורים יושרו. סילבס יודיע ביממה הקרובה על הסגל שייצא למחנה האימונים. ענר שכטר הפתיע לטובה
הפועל חיפה תחזור היום (ראשון) לאימונים לקראת היציאה למחנה האימונים ברומניה בעוד יומיים. המאמן חיים סילבס ערך בשבוע שעבר שני משחקי אימון מול הפועל רעננה והפועל עכו בה שותפו כל שחקני הסגל הרחב וביממה הקרובה ייבצע המאמן דילול בסגל השחקנים ויבחר את הסגל הסופי שימריא לרומניה. בין השחקנים שהפתיעו לטובה נמצאים החלוצים הצעירים ענר שכטר ועידן גולן כאשר גם עתידו של רועי שוקרני עדיין לא ברור.

בינתיים, במועדון מקווים להנמיך את הלהבות סביב הבלם גבריאל תמאש. הבלם זעם בשבוע שעבר על ההצעה שקיבל לחוזה חדש וטען כי אינו מוכן לחתום בתנאים אלה, כשבסביבתו אף הגדירו את התנהלות המועדון כלא ראויה. במהלך היומיים האחרונים ערך תמאש מספר שיחות עם הבעלים יואב כץ שאף החליט לאפשר לשחקן לצאת למספר ימי חופשה כאשר היום מסתיים המועד לסיום עבודות השירות.

בקבוצה מהכרמל ציינו כי מצבו הנפשי היה לא פשוט במהלך התקופה האחרונה וכעת מקווים כי החופשה הקצרה תעורר אותו. הבלם צפוי להצטרף לקבוצה ברומניה ביום רביעי ואז אף ייפגש עם כץ שיגיע גם כן למחנה. רק לאחר הפגישה בין השניים ייקבע עתידו של השחקן, כשבמועדון אופטימיים שההדורים יושרו. בינתיים במועדון הבהירו כי אין שום שינוי בחוזהו של השחקן שהוצע לו לאחרונה ואף התקבל על יד השחקן. "החוזה שהוצע לתמאש הוא בדיוק כמו החוזה מהעונה הראשונה והוא הסכים לו ככה שאין שום שינוי", אמר גורם בכיר במועדון.גבריאל תמאש (אריאל שלום)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ