עכשיו זה רשמי: חאתם עבד אלחמיד חתם בסלטיק

חאתם עבד אלחמיד
חאתם עבד אלחמיד | דני מרון

בלם ב"ש ייצא לבדיקות רפואיות וסידורי רישיון עבודה בסקוטלנד ויחבור לניר ביטון במדי מועדון הפאר, שיעביר לקבוצה מבירת הנגב 1.8 מיליון יורו ו-300 אלף נוספים אם ייסייע לקבוצתו להעפיל לשלב הבתים של האלופות

זה היה באוויר כבר תקופה ארוכה

והערב (שבת) זה הפך לרשמי: חאתם עבד אלחמיד חתם לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת בשורות סלטיק, שתשלם להפועל באר שבע 1.8 מיליון יורו תמורת הבלם, שיחבור לניר ביטון בשורות מועדון הפאר. אם הקבוצה הסקוטית תעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות, היא תעביר לאלופת ישראל היוצאת עוד 300 אלף יורו.

בתחילת המשא ומתן בין הצדדים, הסקוטים הציעו כ-1.5 מיליון יורו בזמן שבבאר שבע דרשו כ-2 מיליון. לבסוף, כאמור, הצדדים התפשרו על סכום ביניים. הקבוצה של אלונה ברקת תצטרך לחלוק בסכום שיתקבל מסלטיק עם קבוצות נוספות. בני סכנין תקבל 45 אלף יורו, מ.ס. אשדוד 25 אלף יורו (1.5%) ומכבי תל אביב ושרלרואה עם 10 אלף יורו כל אחת.

אלחמיד, שלא שותף בשני המשחקים של הפועל באר שבע נגד לאצ’י לבקשתו, ייצא באופן מידי לסקוטלנד במטרה לעבור את הבדיקות הרפואיות ולהסדיר את עניין רישיון העבודה בסלטיק, כאשר לאחר מכן הוא יעבור באופן רשמי לקבוצה שכבר סגרה כאמור את כל הפרטים מול הקבוצה מבירת הנגב ומול הבלם – שאמור להרוויח כ-450 אלף יורו לעונה, פי שניים משכרו הנוכחי בבירת הנגב.

כבר אתמול, במסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד מכבי חיפה, אישרה הבעלים אלונה כי השחקן עומד לעזוב: “מה שיש לי להגיד לו, אגיד לו בארבע עיניים. כבעלים, אני גאה שיש לנו שחקן שהולך לשחק בקבוצת פאר כמו סלטיק. זו גאווה עצומה ואני מאחלת לכל שחקן שיש לו כאלה חלומות, שיזכה להגשים אותם”.

סלטיק תהיה קבוצתו הרביעית של של אלחמיד בן ה-28 באירופה, לאחר שהבלם כזכור שיחק במדי גנט, שרלרואה ודינמו בוקשרט. באוגוסט 2017 הוא נרכש על ידי הפועל באר שבע ששילמה למועדון ספורט אשדוד כ-5.5 מיליון ש”ח.

יצטרף לסלטיק. חאתם עבד אלחמיד (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי