עמוס יחמיץ את גביע הטוטו בשבת, הררה חתם לשנתיים

בורחה הררה, שלומי בן עזרא, איבן כריסטוביניו
בורחה הררה, שלומי בן עזרא, איבן כריסטוביניו | ספורט1

השוער לא יהיה בסגל לקראת הפועל חיפה, המשחק הרשמי הראשון של הקבוצה העונה. המגן השמאלי עבר את הבדיקות הרפואיות, בחוזהו תהיה אופציה לשנה שלישית. יקבל את מספר 33. בורנשטיין חתם רשמית בשיקאגו

המגן השמאלי בורחה הררה, שנחת אתמול בארץ, עבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות וחתם במועדון היום (שלישי) לשנתיים כשלמועדון תהיה אופציה להאריך את החוזה בעונה נוספת. בכך יהיה הררה הזר החמישי של הקבוצה. המגן צפוי לקבל את המספר 33, זאת לאחר שהמספר 3 היה תפוס. מי שעשה אתהדרך ההפוכה הוא המגן ג’ונתן בורנשטיין, שחתם רשמית על חוזה במדי שיקאגו פייר, מליגת ה-MLS האמריקאית.

בתוך כך, מכבי נתניה הודיעה כי השוער דני עמוס סובל מבצקת בברכו ולפיכך ייעדר מהאימונים במהלך השבוע הקרוב ולא יהיה בסגל למשחק ביום שבת מול הפועל חיפה בגביע הטוטו, המשחק הרשמי הראשון של הקבוצה העונה.

כזכור, עמוס סבל מכאבים החל מפתיחת האימונים, אשר גרמו לו להיעדר משני משחקי האימון הראשונים במחנה. כבר במהלך המחנה, פרסמנו כי מצבו של עמוס גרם לדאגה בקבוצה, כאשר כעת תינתן לו האפשרות להתאושש בצורה מלאה. ברקע כמובן, היעדרותו של השוער השני, גולן אלקסלסי שפצוע גם הוא כשמי שצפוי לעמוד בשער הוא רז כרמי.


בורחה הררה. יקבל את חולצה מספר 33 (AFP Contributor/Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי