תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ספרטה פראג הודיעה למנדז'ק להתייצב לאימונים ביום שני

ג'ורג' מנדז'ק | דני מרון
הקשר שנמצא עדיין תחת חוזה בקבוצה הצ'כית מקווה להסדיר את העניינים מול חיפה עד סוף השבוע. בלבול מתלבט לגבי שתי עמדות נגד שטרסבורג (21:40, ספורט1), עדיפות לרז מאיר על פני איקוום אוטין
מכבי חיפה הגיעה אתמול (שלישי) לשטרסבורג וערכה שם את האימון הראשון, והערב תערוך מסיבת עיתונאים רשמית ולאחר מכן את האימון המסכם לקראת המשחק בחמישי (21:40, שידור ישיר בספורט1). במועדון מבינים כי מדובר ביריבה טובה יותר מהירוקים, ולכן במיוחד במשחק החוץ מתכוון המאמן מרקו בלבול להעלות עם הרכב הגנתי יותר על מנת לנסות ולחזור עם תוצאה טובה יותר לסמי עופר בשבוע הבא.

נראה כי בלבול נעול על תשע עמדות, שיהיו דומות לצמד המשחקים בסיבוב הראשון של הליגה האירופית. המשמעות היא שחיפה תפתח עם מערך שלושה בלמים בו ישתפו פעולה עופרי ארד, איעד חבשי ורמי גרשון. אחת ההתבלטויות בעמדת המגן השמאלי היא בין רז מאיר, שזוכה לעדיפות, לבין איקוום אוטין. בקישור ישחקו יובל אשכנזי, נטע לביא ודולב חזיזה כאשר התלבטות נוספת היא בין מוחמד עוואד לבין מוחמד אבו פאני. עוד אפשרות היא שסאן מנחם יפתח במרכז השדה.

במקביל, בחיפה ממשיכים לחפש חיזוק, בעיקר בעמדות הבלם, הקשר האחורי ופליימייקר. הירוקים מעוניינים בהמשך דרכו של הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'ק, שסיים חופשה פרטית בדובאי והופתע כאשר הקבוצה הצ'כית ספרטה פראג הזמינה אותו להתייצב לאימוני הקבוצה בתחילת שבוע הבא. מנדז'ק אומנם הביע את רצונו להתיר את חוזהו מפראג ולשחק בחיפה גם בעונה הבאה, אבל טרם קיבל את האישור המיוחל מפיפ"א ולא הגיע לסיכום כספי מול הירוקים. כבר לפני שבועיים דיווחנו כי קבוצתו הציעה לו חוזה חדש. בחיפה הבהירו לאחרונה כי הציעו לשחקן חוזה לשנתיים בשכר של כ-450 אלף דולר, אבל האחרון דורש הצעה כספית גבוהה יותר.


מוחמד עוואד. יזכה לצ'אנס בהרכב? (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ