דילמוני תקף, הפועל חיפה: “דברים חסרי שחר, נגיש תביעה”

חן דילמוני
חן דילמוני | הפועל כפ"ס

לאחר תקרית ההתעלפות, המגן המנודה פרסם פוסט וסיפר על היחס מצד המועדון: "אף אחד לא הגיע לדרוש לשלומי, עברתי טרטורים לא חוקיים". הקבוצה הגיבה: "דברי שקר, את היחסים מול השחקנים לא ננהל בתקשורת"

חן דילמוני החליט לשים סוף לשמועות ולהשמיע את קולו בפומבי. השחקן שמנודה מהפועל חיפה והתעלף אתמול (רביעי) לאחר שאולץ להתאמן בחום כבד, פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו על מנת לשפוך אור על היחס שהוא מקבל מצד המועדון.

דילמוני סיפר כי ביקש להשתחרר מהאימון לאחר שקם אתמול בבוקר עם כאבי ראש, אך מנהל הקבוצה התעלם מההודעות והשיחות שלו. לטענת השחקן, בחמש השעות שבילה במיון לאחר ההתעלפות, אף אחד מאנשי המועדון לא הגיע לדרוש לשלומו.

המגן הוסיף שמעבר לנידוי, הוא עובר מסע של השפלות ובעצם מאז סיום העונה שעברה הקבוצה מנסה לדחוף אותו החוצה. עוד טען דילמוני שמאז הנידוי הוא אולץ לעבור “אימוני טרטור לא חוקיים” והתייחס להודעה שהוציא המועדון, כשהגן על עצמו וכתב “לא הפרתי את ההסכם שאני חתום עליו, לא ביזיתי ולא התססתי את חדר ההלבשה ושחקני הקבוצה יעידו שאני דובר אמת”.

לסיום, השחקן הודיע שהוא יפנה באמצעות ארגון השחקנים ועו”ד שי אליאס לערכאה משפטית, שם יוגש כתב תביעה מפורט ומבוסס עם ראיות מוכחות. את הדברים חתם עם ציטוט דבריו של חיים סילבס בסיום המשחק נגד כפר סבא אתמול, שאחריו המאמן סירב להתייחס להתעלפותו של השחקן והוסיף: “בעיניי זה מסכם הכל”.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

” הסכמים יש לכבד”

A post shared by Chen Dilmoni (@chen_dilmoni) on

בקבוצה הגיבו לדבריו של דילמוני בהודעה רשמית: “חן דילמוני זוכה בהפועל חיפה לכל מעטפת התנאים הספורטיביים והחומריים ברמה הגבוהה ביותר, לרבות תכנית אימונים, טיפול רפואי מיטבי וכל יתר זכויותיו על פי ההסכם. מנגד חוזר דילמוני ומפרסם דברי שקר חסרי שחר כנגד הקבוצה, במקום להתמקד בחיפוש קבוצה כפי שסוכם עימו וכפי שהתחייב. כאמור בהודעתה מאתמול, הפועל מעדיפה שלא לנהל את יחסי העבודה עם שחקניה בתקשורת והיא תתבע את דילמוני בגין לשון הרע עקב פרסומיו השקריים ותגיב בערכאות לתביעתו, אם תוגש כזו”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי