מכבי חיפה שבעת רצון מנטע לביא, שיקבל הצעה לחוזה חדש

נטע לביא
נטע לביא | אודי ציטיאט

הקשר חתום בירוק לשנתיים הבאות, במועדון רוצים להבטיח את עתידו בכרמל ולהאריך את ההסכם. שרי הגיע בכושר משחק לקוי וייכנס לתכנית עבודה מסודרת. הירוקים גברו 0:3 את באקה אל גרבייה במשחק אימון

שביעות רצון גדולה במכבי חיפה מהקפטן נטע לביא. הכושר הטוב שהוא מציג העונה והעובדה שהוא משמעותי גם מחוץ לכר הדשא, עוררו רצון להשאירו לשנים ארוכות ולכן הוא יקבל הצעה לחוזה חדש. הקשר מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות והירוקים רוצים להאריך את ההסכם לארבע שנים.

ההדחה מאירופה יצרה לקבוצה פגרה קצרה, שכן המשחק הראשון בליגה נגד הפועל רעננה ייערך רק בעוד שבועיים. במועדון חשבו לערוך בזמן זה מחנה אימונים קצר, במטרה לגבש את הסגל, אך ויתרו על כך כיוון שמאז המחנה הקודם צורף רק הקשר טיירון שרי, שיחתום רשמית לאחר תשעה באב.

שרי הגיע בכושר משחק לקוי, לאחר שלא התאמן במשך כל הפגרה מאז שסיים את חוזהו בקייסריספור הטורקית. הירוקים מתכוונים להעמיד לשחקן תכנית עבודה בכדי לזרז את כניסתו להרכב: “אנחנו מקווים שהוא ייכנס לכושר במהרה, הוא בוודאי יהיה חשוב לנו בהרכב במשחק נגד הפועל חיפה במחזור השני”, אמרו במועדון.

בונים עליו לדרבי החיפאי. טיירון שרי (VI-Images / Contributor)

בינתיים, המאמן מרקו בלבול המשיך לבחון שחקנים מהסגל הרחב, במשחק האימון שקיימו הירוקים הערב וניצחו 0:3 את באקה אל גרבייה. שוער הרכש ג’וש כהן פתח בהרכב מכבי חיפה, ביחד עם יאניק ווילדסחוט ההולנדי. לאחר תיקו מאופס ב-45 הדקות הראשונות, חניכיו של בלבול שברו את הקרח בעזרת שער ניקיטה רוקאביצה וצמד של מוחמד עוואד. 

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי