הפועל ת”א במסר לדגני: אם לא תשנה גישה – לא תשחק

אוראל דגני
אוראל דגני | יוני אריאלי

סאגת הקפטן המודח אינה נרגעת. בקבוצה כועסים על התנהלותו: "המצב הנוכחי לא יכול להימשך, איך יהיה חלק מהקבוצה?". אוחיון שסיים את חוזהו בב"ש עלה כמועמד. לסקאנו יערוך אימון אישי, ג'ראפי יחזור מול כפר סבא

הפועל תל אביב תשוב הבוקר (רביעי) להתאמן לאחר שהשחקנים קיבלו אתמול יום חופש. בקבוצה עדיין מתעסקים בפתיחת העונה החלשה שכללה ארבעה הפסדים רצופים בגביע הטוטו, האחרון שבהם 2:1 לסקציה נס ציונה. כמוכן, במועדון ממתינים לראות האם הקפטן המודח אוראל דגני, שלא שיחק משום שסבל מחום, יגיע לאימון.

נושא דגני תופס תאוצה ואינו נרגע מאז השיחה הקשה שקיים עם הבעלים שרון ניסנוב לאחריה נשלל ממנו סרט הקפטן. בסביבת הבלם טוענים כי הטענות נגדו אינן נכונות, ספין מכוון כדי לערער את מעמדו בקרב חבריו לחדר ההלבשה ובעיקר מול האוהדים. דגני מחזיק בשתי הצעות מאירופה והוא יכול לעזוב אם ישלמו עליו 200 אלף דולר, אלא שמשפחתו אינה מתלהבת וזו הסיבה שהוא נשאר כרגע בישראל. 

כמוכן, בהפועל דחו את ההצעה של משה חוגג, הבעלים של בית”ר ירושלים, כשההצעה בגובה 200 אלף דולר לא מספקת את האדומים. הבלם יימכר לקבוצה בארץ רק בסעיף השחרור המקורי העומד על 400 אלף דולר ונראה שהמעבר הריאלי יותר הוא להפועל באר שבע. גורם בכיר בקבוצה: “נאפשר לאוראל לשנות את התנהגותו, אם יעשה זאת ויירד מהעץ – יחזור להיות חלק מהקבוצה. המצב הנוכחי לא יכול להימשך ככה בפתיחת הליגה. אם דברים לא ישתנו: דגני לא ישחק”.

אוראל דגני. הרוחות לא נרגעות (אריאל שלום)

במועדון הצביעו על ההבדלים בגישה של הבלם שכן לפני שנתיים בזמן שלא חש בטוב או סבל מחום או לא ויתר כל כך מהר, לא עזב לביתו אלא דרש וקיבל עירוי נוזלים בחדר ההלבשה ועלה לשחק. עוד בהקשר זה, ניסו אביטן סימן בלם חלופי בנוסף לשיר צדק, ומדובר במתן אוחיון שסיים את חוזהו בהפועל באר שבע והוא שחקן חופשי. אוחיון (33) כבר שיחק בעבר בהפועל תל אביב במשך חצי עונה (2015). ההחלטה בנושא אוחיון תתקבל בימים הקרובים.

החתמתו של המגןקשר ויטאלי גנון תתרחש תיסגר סופית לאחר שחרורו של המגן הימני עבדי פראחת המנהל מו”מ עם מכבי אחי נצרת. 

הבוקר יערוך החלוץ הארגנטינאי, חואן אדוארדו לסקאנו, שנחת אתמול בישראל, את הבדיקות הרפואיות ויקיים לאחר מכן אימון אישי. לסקאנו יתאמן מחר עם הקבוצה וישתתף במשחק ההצלבה בגביע הטוטו ביום שני נגד הפועל כפר סבא. גם עומר דמארי יערוך אימון ראשון מאז שחזר לאדומים. השוער יואב ג’ראפי החלים מהשבר באצבע ידו ועשוי לשוב לשחק נגד הפועל כפר סבא.


מתן אוחיון. עלה כמועמד (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי