במכבי חיפה מרגיעים: “אף אחד לא מפקפק במחלה של שועה”

ירדן שועה
ירדן שועה | אודי ציטיאט

החלוץ יוזמן לבירור, גורם במועדון: "אפשר להיעדר מהאימון אך רק באופן מסודר". אבו פאני קיבל הצעה לחוזה ארוך טווח וטרם השיב אך ייתכן שיושאל, בדומה לגיל יצחק. הפועל חדרה וסקציה נס ציונה מעוניינות בקשר

שחקני מכבי חיפה זכו היום (שני) למנוחה כשמחר יגבירו את ההכנות לקראת משחק פתיחת הליגה נגד הפועל רעננה ביום שבת. במועדון אמנם מעודדים הן מהיכולת והן מהניצחון הדרמטי 1:2 על מכבי נתניה בגביע הטוטו, אך יודעים כי המבחן האמיתי יתחיל מול הקבוצה של מנחם קורצקי.

בינתיים, במועדון מנסים להרגיע את את רעשי הרקע סביב החלוץ ירדן שועה. כזכור, הירוקים הודיעו אתמול כי החלוץ יזומן השבוע לבירור לאחר שלא התייצב ביום רביעי האחרון לאימון ובשישי התעמת עם המאמן. במכבי חיפה הבהירו הבוקר: “החלוץ יזומן לבירור. כנראה הוא לא ייענש אך בכל זאת עליו להבין כי אף אחד לא נעדר מהאימון על דעת עצמו אלא רק באישור המועדון. אף אחד לא מפקפק במחלתו של השחקן אבל צריך לעשות את זה באופן מסודר”.

מעבר לכך, במועדון יחליטו בימים הקרובים לגבי השאלתם של מספר שחקנים מהסגל. כפי שפורסם בספורט1, החלוץ גיל יצחק יעזוב בהשאלה כאשר הפועל תל אביב והפועל כפר סבא עוקבות אחריו. גם עתידו של הקשר מוחמד או פאני לא ברור. השחקן אמנם נמצא זכה להזדמנויות מהספסל אך העובדה שבלבול מעוניין בקשר נוסף תביא לפגיעה במעמדו.

אבו פאני. יישאר בירוק? (אודי ציטיאט)

גם אבו פאני עשוי לעזוב בהשאלה, כאשר הפועל חדרה בה שיחק בעונה שעברה וכן העולה החדשה סקציה נס ציונה רוצות לצרפו. עוד לפני ההחלטה האם יושאל או לא, במועדון הציעו לקשר חוזה ארוך טווח בדומה לחוזים שהוצעו לאיעד חבשי, עופרי ארד ונטע לביא. כידוע, בקיץ מימשה חיפה את האופציה על אבו פאני והוא מחזיק בחוזה לעוד שנתיים. בסביבתו של השחקן טרם החליטו האם להיענות להצעה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי