ק"ש גיששה אצל טיירה, שהתבקש לצאת בחלק הטקטי

אפונסו טיירה בבית"ר ירושלים
אפונסו טיירה | דני מרון

הפורטוגלי של בית"ר ירושלים קיבל הצעה נמוכה, אך לא פסל אפשרות להישאר בישראל אם לא ייפגע כלכלית. השחקן ערך אימון כושר ועזב את האימון בחלק הטקטי. מאמצים להעביר בבקרה את הבלם

קבוצות: בית"ר ירושלים

קריית שמונה גיששה בימים האחרונים אצל אפונסו טיירה, קשרה של בית"ר ירושלים. טיירה, שעבר אשתקד מקריית שמונה לבירה, לא פסל אפשרות להצטרף לקבוצה של איזי שרצקי, אבל ההצעה הראשונית הייתה נמוכה מדי.

בסביבתו של השחקן סיפרו היום (חמישי) כי הוא לא פוסל אפשרות לשחק בישראל בתנאי שלא יפגע כלכלית מהמעבר. לאחרונה, אגב, גם הפועל חיפה גיששה בעניינו. בינתיים, במועדון עושים מאמצים כדי להגיע לסיכום עימו עד יום שני. לשחקן הועבר מסר כי כרטיס השחקן שלו יוקפא אם לא יגיע להסדר. היום הקשר הורשה לקחת חלק בחלק הראשון של האימון, אבל התבקש לצאת אחר כך ולא לקחת חלק בצד הטקטי.

רוני לוי כבר תרגל את רוב ההרכב לקראת המשחק ביום ראשון. מלבד איתמר ניצן, ההגנה כוללת את אופיר קריאף ואנטואן קונטה והמגנים שי קוסטנטין ומקס גרצ’קין. בקישור ישחקו דן איינבינדר, עלי מוחמד וגדי קינדה ובכנפיים לוי גרסיה ופרדי פלומיין. בחוד קיבל את הגופייה אנתוני וארן כששלומי אזולאי שחזר מפציעה תורגל בהרכב השני בתוך כך. במועדון ינסו להעביר בבקרה את דיוגו ורדסקה, שנחת הערב בישראל, אך גם אם יעשו זאת לפני המשחק, הוא לא מיועד לפתוח בהרכב.

דיוגו ורדסקה בישראל. לא אמור לפתוח נגד באר שבע (בית"ר ירושלים, רשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי