אלמוג לא ישוחרר, בנס ציונה מקווים לצרף את קארצב וחוזז

מתן חוזז, אבי ריקן
מתן חוזז, אבי ריקן | אודי ציטיאט

מאמן העולה החדשה הודה שלא מתקיימות שיחות עם מכבי ת"א בנוגע לשאילת שחקנים, אולם הן צפויות להתחדש לאחר המשחק בין השתיים (20:10 בספורט4). טורה ולילאיי זוכים לשבחים: "יהיו מהפתעות העונה"

סקציה נס ציונה תחגוג הערב (שבת, החל מ-20:10 בספורט4) את משחק הבכורה שלה בליגת העל אחרי 51 שנים והיא תערוך אותו נגד האלופה מכבי תל אביב, כשהצפי הוא לכ-10,000 צופים שיגיעו לאצטדיון “המושבה”.

עם זאת ובמקביל להתרגשות הניכרת בסקציה, העולה החדשה עוד לא השלימה את בניית הסגל וגם בימים אלה ראשי המועדון לא נחים בניסיון לצרף מספר שחקני חיזוק אחרונים. המאמן עמיר תורג׳מן אמנם סיפר אתמול כי המועדון לא מדבר עם מכבי תל אביב כבר שבוע על נושא שאילת שחקנים לאור העובדה שהמועדונים ייפגשו הערב, אבל מאחורי הקלעים הובהר לנס ציונה כי החלוץ אילון אלמוג לא יעזוב לפחות עד חלון ההעברות בחודש ינואר.

המשמעות היא שבנס ציונה מתרכזים עכשיו בשני שחקנים נוספים של האלופה אשר מתקשים לתקוע יתד בהרכב ובסגל – הקשר עדן קארצב והחלוץ מתן חוזז: “מכבי ת”א לא תתחרה באירופה ויש לה סגל גדול בשביל שני מפעלים. אנחנו מאוד רוצים לקבל מהם או ממכבי חיפה שחקנים איכותיים ועם ניסיון שצברו, נשמח לחזק את ההתקפה באמצעותם”, אמרו בקבוצה.

במועדון גם מחמיאים לשני שחקני הרכש סייקו טורה שהגיע ממכבי חיפה ולקשר האלבני סביין לילאיי: “כדאי לכולם לשים לב אליהם, מדובר בהפתעות העונה. גם רומריק אטו ורז נחמיאס יהיו כאלה שידברו עליהם רבות העונה”.


טורה כבר הראה מה הוא יודע לעשות בגביע הטוטו (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי