משה חוגג מיהר לעזוב את האיצטדיון. טיירה בדרך לרומניה?

play משה חוגג, יוסי בניון, אלי אוחנה
משה חוגג, יוסי בניון, אלי אוחנה | אודי ציטיאט
הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 1:2 04:22

הבעלים זעם על ההפסד ("מאוכזב ובצדק"), קונטה כעס בחדר השופטים: "ההרחקה לא במקום, לא עשיתי כלום". מקורבי ממן: בית"ר בדקה, ב"ש הטילה וטו. ניצן: "נתמודד עם הרבה משברים". הקשר שהוקפא במו"מ עם הרמנשטדט

בבית”ר ירושלים חלמו על לפחות ארבע נקודות לאחר שני מחזורים, אבל ההפסד אתמול (ראשון) 2:1 מול הפועל רעננה הוכיח כי לקבוצה של רוני לוי יש עוד הרבה עבודה כדי לאיים על המקום בצמרת וכרטיס לאירופה. מיד עם שריקת הסיום יצא הבעלים משה חוגג מהאיצטדיון. הוא היה הראשון מבין אנשי בית”ר ירושלים שיצא החוצה. מיד אחריו יצא אלי אוחנה. “חוגג מאוכזב ובצדק, לא מגיעה לו שאחרי כל הכסף שהוא השקיע כאן הקבוצה תראה ככה. פתחנו טוב את העונה והציפיות כאן עלו לשמיים. נצטרך לחשוב בפגרה מה עושים”, אמרו בקבוצה.

בעניין המקצועי, נתחיל עם השער הראשון במשחק. בשורה התחתונה, בקרב השחקנים היה מי שאמר אתמול שהכניסה של ורדסקה להרכב “הייתה אולי מהירה מדי. הוא היה נראה בהלם אחרי הגול”. אחד השחקנים סיפר: “הוא נראה הרבה פחות טוב ביחס למה שראינו באימונים, אך מוקדם לשפוט. רוב הזרים שהביאו עד עכשיו נראו כמו בינגו בהכנה. רוני ראה שהוא איבד ביטחון ולכן החליף אותו בזהבי”.

גם אתמול, בית”ר שוב הוכיחה שיש לה המון כישרון לא מנוצל בחלק הקדמי. רוני לוי יצטרך לטפל בכדרור המיותר של שחקני הקישור וההתקפה שלו. “לוקח זמן עד ששחקנים משחררים את הכדור. רוני אוהב משחק בנגיעה, אבל זה סוג השחקנים שהביאו לכאן ואת זה צריך לתרגל”, אמרו בקבוצה. ספק בציניות, ספק ברצינות, חלק מהשחקנים אמרו אתמול לגדי קינדה כי השער הנהדר שכבש מזכיר את השער שכבש הסמל הכי גדול של בית”ר, אלי אוחנה, מול אוסטרליה – מה שלא ניחם אותו כמובן. קינדה יחבור היום לנבחרת ויערוך אימון קל באיצטדיון רמת גן לקראת צמד המשחקים מול צפון מקדוניה (חמישי) ובסלובניה (שני). דן איינבינדר שנפצע ייבדק במהלך הפגרה ובמועדון מקווים שלא מדובר בפציעה חמורה.

גדי קינדה חוגג. שער גדול שלא הספיק (אודי ציטיאט)

אנטואן קונטה שהורחק ניגש בסיום לחדר השופטים ודפק על הדלת. הוא ערך שיחה ארוכה עם השופט שלום בן אברהם מחוץ לחדר השיפוט. קונטה כעס בעיקר על העברת הזמן בשמונה הדקות שהוסיף השופט והתלונן גם על האירועים בסיום שגרמו להרחקתו. “ההרחקה לא הייתה במקום. לא עשיתי כלום”, אמר. לאחר שיחה ארוכה, קונטה לחץ את ידו של השופט, אך שחקנים סיפרו כי לקח בצורה קשה את ההרחקה והדבר ניכר על פניו כשנכנס לחדר ההלבשה.

מקורבים לחנן ממן סיפרו אתמול כי בית”ר גיששה לגביו לאחרונה, אולם בבאר שבע הטילו וטו על מעברו. בית”ר מתלבטת האם להביא מחליף למיכאל אוחנה ועדיין מחפשת מגן שמאלי מחליף, אבל לא משקיעה כרגע את מירב המאמצים בכך. במהלך השבוע תיערך שיחה העניין בין הצוות הניהולי למקצועי ויתקבלו החלטות.

בכל מקרה, מי שיעשה את הדרך ההפוכה ויעזוב את בית”ר ירושלים הוא אפונסו טיירה שנמצא במשא ומתן עם קבוצת הרמנשטדט הרומנית. כרטיסו של השחקן מוקפא, והוא אינו שחקן חופשי – לכן, ישנו ניסיון להעבירו עוד לפני סגירת החלון לקבוצה הרומנית.

איתמר ניצן סיכם: “לא עמדנו במשימה שלנו, זה הדבר שצריך לקחת מהמשחק הזה. היינו צריכים לנצח. זה אתגר אחד בעונה ארוכה, צריך להרים את הראש ולהמשיך הלאה. אנחנו נכשלים ומצליחים מבחינה הגנתית כקבוצה”. על הדברים שאמר לשחקנים במחצית: “אמרתי לשחקנים שנתמודד עם הרבה משברים במהלך העונה, זה הראשון ולצערי הוא הגיע מוקדם מהרגיל, שאם אנחנו קבוצה טובה נצטרך לדעת לעבור את זה”.

“נכשלנו במטרה הראשונה אבל יש עוד 30 ומשהו מטרות אחרות” (אודי ציטיאט9

על הציפיות אמר: “אנחנו לא מתייחסים לציפיות. נכשלנו במטרה הראשונה, אבל יש עוד 30 ומשהו מטרות אחרות”. על התחלופה הרבה בהגנה אמר: “עקב העובדה שהצלחנו בגביע הטוטו קבוצות הגיעו מוכנות. כל קבוצה תנסה להוציא כותרת על חשבון הגב שלנו”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי