דילמה בבית”ר בנוגע לצירוף זר: לא רוצים לאבד את המענק

play אלי אוחנה, משה חוגג
אלי אוחנה, משה חוגג | דני מרון
הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 1:2 04:22

אחרי שחוגג אישר החתמת מגן שמאלי, במועדון מעדיפים להחתים שני ישראלים. חיפה הבהירה: מנחם לא משוחרר. ויינטראוב ביקש הזדמנות. גורם: "ההאשמות של הפועל ת"א מגוחכות". אוחנה ימריא ללונדון

אחרי שמשה חוגג נתן אור ירוק להחתמת מגן שמאלי, בבית”ר ירושלים עדיין מתקשים להחתים שחקנים, כשהרצון הוא לצרף בנוסף גם קשר. שתי הסיבות העיקריות: במועדון מתלבטים אם להפסיד את מענק “הזר השישי”, כ-300 אלף שקל שמקבלות קבוצות שלא מילאו את מכסת הזרים, ובנוסף ישנה הגבלה מבחינת הסכומים שמתכוונים להוציא במועדון עבור רכישת מגן ישראלי.

רוני לוי ויוסי בניון רצו את סאן מנחם, אבל במכבי חיפה הבהירו להם כי בשלב זה הוא לא משוחרר. גם הפועל באר שבע טרם שחררה את אורן ביטון, המועמד המועדף על בית”ר, אבל גם אם זה יקרה היא תדרוש דמי העברה. במהלך הקיץ פנתה בית”ר גם להפועל רעננה בנוגע לירדן כהן, אך הסכומים האסטרונומיים גרמו לה לרדת מהעסקה, לפחות עד שאשר אלון ישנה את דעתו. בינתיים, המגן עידן ויינטראוב שהוחלט להשאילו ביקש לקבל הזדמנות כמגן שמאלי מחליף. בבית”ר מעדיפים להחתים מגן אחר ומאמינים שבימים הקרובים אחד מהמגנים שחיפשו, יתפנה – אחרת, ויינטראוב לא יושאל.

“הסגל קצר, קצר מאוד”, אמר אחד השחקנים אתמול. “אתמול הביאו כמה שחקנים מהנוער כדי שנוכל להתאמן. נכון שחלק מהשחקנים פצועים או בחופשות, אבל זה בית”ר ירושלים ואנחנו חייבים חיזוק של עוד שני שחקנים מובילים כדי להיאבק בצמרת הגבוהה”.

ועוד בירושלים: במועדון לא מבינים את פשר ההודעה של הפועל תל אביב, אתמול, שהלינה על ההאשמות לכאורה מצד בית”ר ירושלים בעניין האוהד שהותקף. “בהפועל טענו שאנחנו מאשימים את האוהדים שלהם, אבל מי שהוציאה את ההודעה הראשונית בעניין הייתה המשטרה. הם חוקרים את אוהדי הפועל, לא אנחנו. ההאשמות שלהם, לפיהן אנחנו קבענו כי מדובר באוהדי הפועל, מגוחכות”, אמר גורם במועדון. כזכור, על פי החשד, אוהדים אדומים התנפלו על אוהד הקבוצה לאחר שצעק “יאללה, בית”ר” וגרמו לפציעתו כשהטיחו את ראשו בחלון ראווה ודקרו אותו. הוא פונה במצב קשה לבית החולים, אך מצבו התייצב. זהותו של האוהד, אגב, ידועה לאנשי המועדון שאף הגיעו לביקור והעניקו לו מינוי למשחקי הקבוצה.


זירת האירוע בתל אביב. האוהד כבר זכה לביקור ולמינוי חינם (תיעוד מבצעי מד”א)

בתוך כך בית”ר ירושלים ערכה הבוקר אימון לקראת המשחק נגד הפועל חיפה. מי ששב לאימונים הוא הבלם הצרפתי אנטואן קונטה, ששהה מספר ימים בצרפת עם משפחתו. השחקנים הבינלאומיים, עלי מוחמד, ליווי גרסיה וגדי קינדה ממשיכים במסעותיהם עם הנבחרות וצפויים לחזור ארצה בימים הקרובים. גם פרדי פלומיין צפוי לחזור לארץ ולאימונים מחר, לאחר חופשה קצרה במולדתו.

מיכאל אוחנה, שמחר בשעות הצהריים ימריא ללונדון כדי לעבור את הניתוח ברגלו, הגיע היום לטיפולים נוספים וקיבל חיבוקים וברכות הצלחה מחבריו לקבוצה. מיד לאחר הניתוח, יחל מיכאל בטיפולים ובתהליך השיקום לו הוא נדרש בעקבות הפציעה.

מיכאל אוחנה ימריא ללונדון כדי לעבור את הניתוח ברגלו (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי