הפועל תל אביב והפועל חדרה ממתינות למוחמד אבו פאני

מוחמד אבו פאני
מוחמד אבו פאני | מאור אלקסלסי

קשר מכבי חיפה צפוי לקבל אישור לצאת להשאלה ברגע שז'אנדו פוקס יצטרף רשמית לירוקים, הקבוצות של ניסו אביטן ואורי גוטמן מעוניינות בו. אם השחקן יבחר באדומים, אלה עשויים להשאיל לחדרתיים את שי אליאס

בעוד מכבי חיפה אמורה להודיע היום (שני) על החתמתו של הקשר ז’אנדו פוקס, שתי קבוצות נוספות מחכות להתפתחויות בעקבות הצטרפותו של הקשר לירוקים – הפועל תל אביב והפועל חדרה, שממתינות מוחמד אבו פאני, שצפוי לקבל מהמועדון החיפאי את האישור לצאת להשאלה בעקבות הגעתו של הרכש הקמרוני.

כידוע, חדרה מעוניינת כבר זמן רב בשחקן ולאחרונה אף קיבלה הצעה מהירוקים לעסקת חבילה, שבה ייכלל גם המגן איקוום אוטין. בקבוצה של אורי גוטמן לא פסלו את הרעיון, אך הבהירו לירוקים כי במקרה כזה הם יצטרכו לשלם את מלוא שכרו של אוטין, כיוון שהוא יהיה הזר השישי של חדרה – מה שימנע ממנה לקבל את המענק מהמנהלת.

גם ניסו אביטן הביע רצון לצרף את אבו פאני לאחר שהשניים שיתפו פעולה בהצלחה בעונה שעברה וביממה האחרונה האדומים אף הגישו הצעה אטרקטיבית לקשר, שיצטרך להחליט על עתידו. בחיפה הבהירו כי אבו פאני ישוחרר רק לאחר שפוקס יחתום רשמית בקבוצה.

ממתין לאבו פאני. ניסו אביטן (עדי אבישי)

עוד נודע לספורט1 כי במקרה שאבו פאני יבחר בהפועל תל אביב, חדרה תקבל אפשרות להשאיל את קשר האדומים שי אליאס, שבו הייתה מעוניינת בתחילת העונה אך אביטן סירב לשחררו. בנוסף, בחדרה מחכים להחלטה של אחמד עאבד לגבי עתידו. במועדון ניהלו מספר שיחות עם השחקן, שדורש סכומים גבוהים ורק אם יפחית משמעותית את דרישותיו, חדרה תנסה להחתימו.

ייאלץ להסתפק בשי אליאס? אורי גוטמן (מאור אלקסלסי)
ייאלץ להסתפק בשי אליאס? אורי גוטמן (מאור אלקסלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי