הערעור של קריית שמונה נדחה על הסף על ידי בית הדין

הקבוצה הצפונית דרשה לקיים משחק חוזר, אולם בית הדין הבהיר: "לא מצאנו ממש בערעור סרק זה". שרצקי יערוך מספר שיחות עם ראשי מכבי ת"א במטרה לסכם על השאלתו של קארצב: "שכרו לא יהווה מכשול"

בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל דחה היום (רביעי) את הבקשה של קריית שמונה לקיים משחק חוזר מול בני יהודה. בפסק הדין נכתב: לא מצאנו ממש בערעור סרק זה. “ערכאות השיפוט אינן מתערבות בהחלטות של שופט המשחק, אף אם הן מוטעות. מבחינה זו, הכנסתו של ה-VAR למגרשי הכדורגל לא שינתה דבר, וההחלטה הסופית נתונה תמיד ולעולם בידי שופט המשחק”.

מוקדם יותר הבוקר הייתה אופטימיות גדולה בקריית שמונה לקראת הדיון, בעקבות בקשת הערעור של הקבוצה לקבלת משחק חוזר. כזכור, בסיום אותו משחק זעם בעלי הקבוצה, איזי שרצקי, על השופט אלי חכמון שלטענתו שגה כאשר הרחיק שני שחקנים והוסיף שמונה דקות תוספת זמן, כשבסופן כבשה בני יהודה שער ניצחון. 

כבר לפני יותר משבוע הגישו אנשי קריית שמונה בקשה למשחק חוזר וניסו להביע את הטענות בדיון: “הכדורגל התקדם ויש מצלמות שמראות הכל והגיע הזמן שבית הדין יקבל החלטה אמיצה”, אמרו הבוקר בקריית שמונה והוסיפו: “איזי משקיע רבות וחייבת להיות הכרעה על כר הדשא”.

בינתיים הקבוצה ממשיכה את הכנותיה למשחק הליגה הקרוב מול מכבי חיפה. היום יחזרו לישראל שני שחקני הנבחרת הצעירה, , סמואל בראון ועומר לקאו, שאף צפויים להיות בהרכב בשבת.

קריית שמונה תנהל מו”מ עם מכבי תל אביב. עדן קארצב יעלה צפונה? (אודי ציטיאט)

במקביל בקבוצה רוצים להתחזק ומחכים לקשר מכבי תל אביב עדן קארצב. השחקן בן ה-19, יחזור גם כן עם הנבחרת הצעירה ושרצקי יערוך מספר שיחות עם ראשי מכבי תל אביב במטרה לסכם על השאלתו של השחקן עם אופציית רכישה. במועדון אישרו כי התנאים הכספיים של השחקן לא יהוו מכשול לעסקה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי