18 שחקנים ושחקניות צעירים זכו למלגה מקרן נחום סטלמך

הענקת מלגות של קרן נחום סטלמך
הענקת מלגות של קרן נחום סטלמך | ההתאחדות לכדורגל

בהתאחדות לכדורגל ערכו בבית הנבחרות בשפיים את טקס חלוקת המלגות, כל אחד מהזוכים קיבל 2,000 שקלים, וכן את טקס סיום העונה של מחלקות הנוער. גם רוטנשטיינר נכח: "מבטיח שנמשיך יחד באמצעות הדרך הישראלית"

ההתאחדות לכדורגל ערכה הערב (חמישי) בבית הנבחרות בשפיים את טקס חלוקת המלגות של קרן נחום סטלמך בסך 2,000 שקלים כל אחד ל-18 שחקניות ושחקנים צעירים (שניים נוספים זכו למלגות עבור קורס מאמנים) ואת טקס סיום העונה של מחלקות הנוער, במסגרתו חולקו צלחות אליפות לזוכות השונות וגביעים לשחקניות ולשחקנים ההוגנים. בנוסף, נהנו הנוכחים מהרצאה בנושא ערכים ומצוינות בספורט של המאמן המנטלי עדי טפר.

רותם קמר, מנכ״ל ההתאחדות אמר לאחר האירוע: “איחדנו הערב לראשונה שני טקסים, שנדמה כי נועדו זה לזה כבר הרבה זמן. ההתאחדות לכדורגל מבינה את חשיבות ההשקעה בכדורגל בגילים הצעירים ובכוונתו להמשיך לטפח את הדורות הבאים. אנחנו עובדים על הקמת מרכזי מצוינות, על הכשרת מאמנים, על טיפוח כשרונות ועל כל דבר אחר שיש בו להעניק תנאים טובים יותר וסיכויים גבוהים יותר להרחיב את מספר הצעירות והצעירים שמשחקים כדורגל ולהבטיח לענף שכולנו אוהבים עתיד טוב יותר. אני רוצה לברך את הקבוצות והמועדונים הזוכים, לומר לשחקניות ולשחקנים ההוגנים עד כמה אנחנו גאים בהם ולבקש מכל מי שזכו במלגה על שם נחום סטלמך לזכור כי זאת זכות גדולה, שבצדה אחריות עצומה. עונת כדורגל מוצלחת ומהנה לכולנו”.

גם ווילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, נכח באירוע: “כבוד עבורי לקחת חלק בפעם הראשונה באירוע מסוג זה. אנחנו יודעים היטב כמה המאמנים תורמים לשחקנים במסגרת הקבוצות ואנחנו שמחים לקבל אותם לנבחרות ולהמשיך לעבוד אתם. אני מודה למאמנים במחלקות הנוער על התרומה לכדורגל הישראלי ומבטיח שנמשיך יחד באמצעות הדרך הישראלית, הקמת אקדמיות, שדרוג מערכי האימון ועוד לקדם את הצעירים המוכשרים ואת הכדורגל שלנ”..

רוטנשטיינר נואם. “נמשיך יחד באמצעות הדרך הישראלית” (ההתאחדות לכדורגל)

אריה רוזנצווייג סיכם: “20 שנה אנו מנציחים את זכרו של נחום סטלמך – אדם, שחקן, אגדה – בהענקת מלגות שמסמלת את פעילות ההתאחדות מדן ועד אילת בתחום הכדורגל והחינוך, וגם הערב יש לנו זכות להעניק סיוע ל-15 כדורגלניות וכדורגלנים מבטיחים”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי