לוי לשחקנים: “מה הביא את הניצחון? טקטיקה, לחץ, עבודה והשקעה”

play רוני לוי
רוני לוי | עדי אבישי
גמר גביע הטוטו, מכבי תל אביב - בית"ר ירושלים 2:0 02:55

המאמן ערך אסיפה בעקבות הזכייה בגביע הטוטו אך הבהיר: "מברוק לכולם, אבל אנחנו חייבים לחזור לליגה. עשו את ה'מעבר' ותהיו מוכנים". חוגג התייחס לאירועים האחרונים בקבוצה: "בית"ר זו רכבת הרים"

 “אני רוצה לשאול שאלה פשוטה: מה לדעתכם הביא לנו את הניצחון אתמול? אנחנו מדברים כל הזמן על החלק הטקטי, על לחץ, על עבודה והשקעה. אז מה הביא את הניצחון הזה? מסתבר שכל אלה יחד. אז יפה מאוד, כי כישרון יש לנו, ואנחנו צריכים להתמקד גם בעבודה וגם בחלק הטקטי. אז מברוק לכולם, אבל כבר ביום שבת אנחנו פוגשים את אותה יריבה ואנחנו חייבים לחזור לליגה. המשחק בשבת יהיה קשה מאוד. אתם צריכים לעשות את ה’מעבר’ ולהיות מוכנים”.

כך אמר המאמן רוני לוי לשחקני בית”ר ירושלים באסיפה שקיים אתמול (רביעי), בעקבות הזכייה בגביע הטוטו. גדי קינדה ימשיך כמובן בהרכב. מתברר כי הקשר זומן לשיחה עוד לפני המשחק מול מכבי תל אביב, זאת בעקבות התנהלותו במהלך ההפסד להפועל חיפה.

האספה של לוי הייתה קצרה. באימון אתמול הוא לא תרגל את ההרכב לקראת המשחק הקרוב, אבל ייתכן שמספר שחקנים, כמו טל בן חיים ואנתוני וארן שפתחו על הספסל, יהיו הפעם ב-11. גם ליוואי גרסיה עשוי לחזור ונמצא בתמונת ההרכב.

ליוואי גרסיה. בתמונת ההרכב נגד מכבי תל אביב (דני מרון)

האספה של לוי נערכה אתמול עוד לפני התערוכה בה השתתפה הקבוצה בחולון. מדובר בתערוכת “יאללה! בית״ר ירושלים: התערוכה” שתוצג עד לסוף השנה האזרחית. בעלי הקבוצה, הצוות המקצועי והניהולי והשחקנים, הגיעו לאירוע בו נכחו גם שחקני עבר ועשרות מוזמנים. בתערוכה, שמתפרשת על שתי קומות, ניתן לראות את העבר המפואר של הקבוצה, כולל חולצות ופריטים מיוחדים (חלקים מימק”א המיתולוגי, ועוד). מדובר על תערוכה שמשלבת עבר והווה מופלאים של הקבוצה.

בעלי הקבוצה, משה חוגג, אמר: “תחשבו על מה שקורה כאן. בניגוד להרבה דברים אחרים שאנחנו עושים, זאת לא יוזמה שלנו. כל הקרדיט לרפי וזאנה. לא תראו קבוצות אחרות שדברים כאלה קורים להם וזה לא סתם. כשהחלטתי לרכוש את בית”ר הבנתי שיש לה אוהדים מקריית שמונה ועד אילת. הקבוצה צמחה מלמטה, מהשכבות החלשות וחלחלה ללבבות של כולם”.

עוד הוסיף: “האוהדים כל כך מסורים לה, לפעמים לטוב ולפעמים ורע. 72 השעות האחרונות סימלו את בית”ר יותר מכל. מניצחון חשוב, דרך אירוע לא נעים ופתאום יש סולחה ובערב זכינו בתואר. זאת רכבת הרים, האהבה למועדון הזה זה משהו בלתי נתפס. אחרי ההפסד להפועל חיפה אמר לי אוהד שנסע מאילת עד טדי. איך מגיבים לבנאדם שבא את כל הדרך וסיים וצריך לחזור? הוא עשה את זה גם אחר כך שוב לגמר גביע הטוטו. זה פשוט מדהים. אני הייתי עובר דירה במקומו. תודה על התערוכה הזאת”.

“האהבה למועדון הזה זה משהו בלתי נתפס”. משה חוגג (בית”ר ירושלים, רשמי)

גם אלי אוחנה נכח בתערוכה (בית”ר ירושלים רשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי