לוזון: "המינוי של חסון מבורך, יהיו חייבים לתת לו לעבוד"

אבי לוזון
אבי לוזון | מאור אלקסלסי

יו"ר ההתאחדות לשעבר התראיין לתכנית הספורט של 103FM בעקבות התרחש בגוף ניהל בעבר: "הוא הכי מתאים לתפקיד". הרצוג: "הייתי מאריך את החוזה שלו עד סוף העונה", נבחרת ישראל: "צריכה להיבנות כבר ליורו 2024"

לאחר סיומה פגרת הנבחרות האחרונה, מכבי פתח תקווה חזרה לשגרה עם ניצחון 3:4 גדול על הפועל רמת השרון, כשגם קבוצת הנוער של המועדון עתידה לשחק נגד אסטנה בליגת האלופות לנוער. יושב ראש ההתאחדות לכדורגל לשעבר אבי לוזון, אשר משמש בימים אלו כיו"ר הקבוצה מאם המושבות התראיין היום לתכנית הספורט של 103FM וסיפר את דעתו על אורן חסון, יו"ר ההתאחדות החדש, כמו גם את דעתו על המתרחש בנבחרת ישראל והציפיות שלו מקבוצתו.

מינוי של אורן חסון: "זה מינוי מבורך. אורן חסון הוא איש כדורגל אמיתי, שבהחלט מבין את הענף ואין לי ספק שהוא הכי מתאים לתפקיד. גם שינו זוארץ היה מצוין, אבל הוא הלך לא נתנו לא לעבוד. עם חסום אני בטוח שזה לא יקרה. הם הבינו שאם לא יתנו ליו"ר לעובד, ההתאחדות תפורק".

המשך דרכו של אנדי הרצוג: "אני חושב שהוועדה המקצועית עשתה בחכמה בכך שהם דחו את ההחלטה בחודש. אם אני הייתי שם, הייתי מאריך לו את החוזה עד סוף העונה הנוכחית, ורק לאחר מכן חושב על המשך העסקתו".

לוזון. "הייתי מאריך להרצוג את החוזה עד סוף העונה" (מאור אלקסלסי)

היכולת של נבחרת ישראל: "לפי דעתי הנבחרת משחקת כדורגל טוב מאוד ואטרקטיבי, אבל באותה מידה סופגת שערים ברמה של קבוצות נוער. אני חושב שמאמן בנבחרת צריך לקבל לפחות שתי קדנציות. בגלל שלמונדיאל הקרוב כבר לא נוכל לעלות, אני חושב שצריך כבר מעכשיו לזמן רק שחקנים צעירים, להריץ אותם כבר בטורניר המוקדמות הקרוב ולהכין נבחרת חדשה למוקדמות יורו 2024".

תפקודו של ווילי רוטנשטיינר:

"לדעתי, הוא ניצל את המצב עד עכשיו שאין יו"ר להתאחדות שיגיד לו מה לעשות ובגלל זה הוא רק עם הנבחרת הבוגרת. אני חושב שהוא צריך להתעסק רק עם הנבחרות הצעירות ולהיות איתן. הבוגרת לא צריכה בכלל להיות בתפקיד שלו. גם בלי קשר אליו, אני חושב שיש לנו בעיות חמורות במדינה. לא משקיעים כאן כמעט במחלקות צעירות".

מערכת ה-VAR: "אני חשוב שהמערכת הזו טובה מאוד לקבוצות הקטנות, שבדרך כלל הן היו אלה שנדפקות במשחקים. ראיתי את הטענות של אשר אלון השבוע, ולצערי יש לנו זיכרון קצר מאוד כאן. שבוע לפני כן הפועל תל אביב קופחה נגד אותה הפועל רעננה של אשר אלון. צריך לבדוק אם אפשר לבטל את שיטת הניקוד הזו לשופטים".

לוזון עם מנור סולומון. לוזון עם מנור סולומון. "צריך לקחת שחקנים צעירים ואיתם לבנות את נבחרת ישראל למוקדמות יורו 2021" (דני מרון)

קבוצתו: "אני מקווה שמכבי פ"ת תמשיך לשחק באותה צורה ונגדיל את הפער בצמרת. עליית ליגה זו לא משימה פשוטה. אם נצטרך להביא עוד מיליון שקל בחודש ינואר, אנחנו נעשה זאת".

קבוצת הנוער: "לצערי הפסדנו 1:0 במשחק הראשון נגד אסטנה ונצטרך לבצע מהפך היום. אם נעבור נפגוש את המנצחת בין ראן לבין ברודארץ הסרבית. אנחנו קבוצה פחות טובה מזאת שזכתה באליפות בעונה שעברה, וזה קרה באופן טבעי בגלל שהשחקנים עלו לקבוצה הבוגרת וטוב שכך".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי