לקראת ינואר: הפועל כפר סבא תנסה לצרף שחקן התקפה זר

play אופיר חיים
אופיר חיים | עדי אבישי
בית"ר ירושלים - הפועל כפר סבא 0:1 03:25

בקבוצה לא מתעקשים על חלוץ 9, כשהכוונה היא לא לוותר על קוקו. גם חיזוק בקישור על הפרק. שמו של צלישר עלה בהקשר של אום אל פאחם ונס ציונה, פורת מבוקש בראשל"צ. אטנדה וסולומון עשויים להיכלל בסגל לאשדוד

לאחר ארבעה משחקים ללא ניצחון, הפועל כפר סבא תתארח באשדוד (שבת ב-18:00) ותקווה להוריד את מפלס הלחץ. בקבוצה מתרכזים כרגע בהכשרתם של המגן השמאלי אביב סולומון והקשר סודיק אטנדה, שמנסים להחלים מפציעות, כאשר לאחר פסימיות מסוימת לגבי שיתופם, בימים האחרונים השחקנים מראים קצב החלמה משביע רצון ועשויים להיכלל בסגל.

לצד המחשבות על המשחק הקרוב, בעולה החדשה לוטשים עיניים כבר לעבר חלון ההעברות של חודש ינואר, כאשר במועדון מחפשים שחקן התקפה זר (לאו דווקא חלוץ 9) שיחזק את החלק הקדמי במקומו של ריצ’רד ורנאס המאכזב שיעזוב. יש לציין, לפחות נרכון לרגע זה, הכוונה היא לא לשחרר את החלוץ בנג’מין קוקו אשר זוכה לאמון מהצוות המקצועי.

בכפ”ס גם עלתה האופציה של צירוף קשר אחורי זר, שיחזק את מרכז המגרש לצידו של גרשון קופי, אך העובדה שאם יוחתם אחד כזה הוא יירשם כזר שישי מורידה כרגע את האופציה מהפרק, אך לא באופן סופי ובהתאם למשחקים הקרובים תתקבל ההחלטה.

מנגד, שניים שמתנדנדים ובקבוצה ניסו להגיע להסדר על עזיבתם הם עומר צלישר וגל פורת. השניים, ששותפו במשחק האימון מול מכבי נתניה ביום שישי, עשויים לעזוב בחלון ההעברות של ינואר, כאשר בעוד פורת, שהחלים מפציעה שהשביתה אותו לחודשיים, זוכה לגישושים מעירוני ראשל”צ, צלישר ממשיך לעורר עניין בהפועל אום אל פאחם מהלאומית, כאשר גם שמה של סקציה נס ציונה עלה.


קוקו. נכון לרגע זה אין כוונה לשחררו (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי