שני אדומים, ללא שערים: 0:0 חלש בין רעננה לנס ציונה

play ירדן כהן מול אטו
ירדן כהן מול אטו | אודי ציטיאט
הפועל רעננה - סקציה נס ציונה 0:0 05:25

נועלת הטבלה התקשתה מול העולה החדש ונותרה במקום האחרון בטבלה כשצברה את המקודה השביעית שלה מתוך 33 אפשריות. האורחת עלתה מעל הקו האדום. שוקר ומאזו הורחקו

המחזור ה-11 בליגת העל נפתח אחר הצהריים (שבת) עם קרב התחתית באצטדיון המושבה, כשנועלת הטבלה הפועל רעננה אירחה את נס ציונה שמוקמה לפני המשחק מקום אחד מעליה. המשחק הסתיים ב-0:0 וזאת לעיני 700 צופים. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה בלשון המעטה. רעננה הייתה טובה יותר וסיכנה פה ושם את שער האורחת שמצידה, כמעט ולא הגיעה למצבים מול שער המארחת

שחקניו של מנחם קורצקי, צברו את הנקודה השביעית שלהם מ-33 אפשריות, ורשמו משחק תשיעי רצוף ללא ניצחון. הקבוצה נותרה במקום האחרון, בעוד האורחת מנס ציונה עלתה מעל הקו האדום, על חשבונה של קריית שמונה שטרם שיחקה היום. הכתומים של עמיר תורג’מן רשמו משחק רביעי ללא הפסד.

בדקה 35 כבשה רעננה שער שנפסל. כארם ארשיד נשלח בכדור עומק, וומסר נהדר לעידן שמש שכבש, אך השופט יגאל פריד פסל את השער בטענת לנבדל, לאחר בדיקת שופט המסך. רעננה טענה לקיפוח, השופט חשב אחרת. 

שערים לא היו, ויכוחים דווקא כן (אודי ציטיאט)

רעננה נותרה בעשרה שחקנים בדקה ה-54, אחרי שהקפטן שניר שוקר ביצע עבירה, ספג כרטיס צהוב שני והורחק. בדקה ה-73 נותר גם האורחת בעשרה שחקנים, כשמוסא מאזו הורחק אחרי כרטיס צהוב שני ובעקבותיו אדום.


קורצקי. נותר במקום האחרון (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי