איביץ’: “שמחים על הניצחון בדרבי, אבל למכבי ת”א היו הרבה מאוד בעיות”

ולדימיר איביץ'
ולדימיר איביץ’ | אריאל שלום

המאמן הסרבי סיכם את ניצחנו הראשון בדרבי: "אחרי שער היתרון שיחקנו ממש לא טוב. אסור לחגוג את הניצחון יותר מדי, כבר ממחר מתכוננים למשחק הבא". משטרת ישראל עיכבה לחקירה 13 בגין התפרעות והפרת הסדר

מכבי תל אביב קיבלה הערב (רביעי) את החותמת הסופית על שהיא בדרך לסיבוב ראשון חלומי, לאחר שהיא הביסה 0:3 את הפועל ת”א בדרבי היוקרתי של העיר, שמרה פעם נוספת של שער נקי והגדילה את הפער ממכבי חיפה ל-5 נקודות בפסגת ליגת העל.

בסיום המשחק עיכבה המשטרה לחקירה 13 אוהדים בגין התפרעות והפרת הסדר, ניסיון להכניס אבוקות ואמצעים פירוטכניים, ונדזליזם ומעורבות בקטטה וכן כאלו שנתפסו כשברשותם סמים.  בשל התפרעות האוהדים בפאתי האצטדיון בעת היציאה ומשלא נשמעו להנחיות המאבטחים והפרו את הסדר , היה צורך בהתערבות המשטרה לפיזור ההתקהלות ועל מנת לאפשר יציאתם הבטוחה של האוהדים אל מחוץ למתחם האצטדיון.

המאמן ולדימיר איביץ’, שניצח לראשונה את האודמים מאז שחתם בצד הצהוב, דווקא מינן את ההתלהבות הגדולה: “אני יודע שזה ניצחון ראשון בדרבי, אבל היו לנו הרבה בעיות אחרי השער הראשון שלנו, ולהפועל תל אביב הייתה הרבה מאוד מוטיבציה להשיג שער שוויון”.

איביץ’. “שמחים על התוצאה, אבל היו לנו הרבה מאוד בעיות” (אריאל שלום)

“נהיה חייבים לנתח את כל המשחק הזה ולשפר הרבה מאוד דברים בקבוצה. אפשר להגיד שסיימו את המשחק כמו שרצינו, אבל בהחלט היו לנו בעיות. אנחנו שמחים מאוד על הניצחון, אבל כבר ביום שבת הקרוב יש לנו משחק נוסף ונהיה חייבים להשתפר רבות עד אז”.

הסרבי סיכם: “כמו שאמרתי, אנחנו שמחים על הניצחון ויש לנו עוד הרבה משחקים לפנינו. אנחנו רוצים להשתפר ולהשתפר בכל משחק. אני עדיין לא יכול להגיד שמכבי ת”א היא הקבוצה השולטת בכדורגל הישראלי. אנחנו יודעים מי אנחנו ומה אנחנו צריכים לעשות כדי להישאר איפה שאנחנו. השחקנים יכולים לחגוג את המשחק והתוצאה היום, אבל כבר ממחר צריך להתכונן למשחק הבא”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי