רוני לוי: “חבל שלא ביצענו מהפך, היינו כבר במצב בו המשחק כמעט ברח לנו”

play רוני לוי
רוני לוי | דני מרון
מ.ס. אשדוד - בית"ר ירושלים 2:2 04:57

מאמן בית"ר ירושלים שיבח את שחקניו: "חזרו פעמיים מפיגור במשחק קשה". היריבה: "הביכה אותנו בהתקפות מעבר". הסיבוב הראשון: "נכנסו לא טוב לליגה". מנגד, אוחיון: "אם היו משחקים עד דקה 85, היינו מקום שני"

בית”ר ירושלים סגרה הערב (ראשון) סיבוב ראשון בליגת העל, עם טעם לא ברור. הקבוצה מהבירה סיימה בתיקו 2:2 מאכזב אצל מ.ס. אשדוד, במשחק בו היא הייתה הפייבוריטית לניצחון, אך במקום זאת חזרה פעמיים מפיגור ולקחה נקודה אחת מאצטדיון הי”א.

מאמן הצהובים-שחורים רוני לוי סיפר בסיום: “אני תמיד שואף לנצח. צריך לציין את השחקנים לטובה כי הם הצליחו לחזור למשחק פעמיים במגרש חוץ קשה, והיינו במצב בו המשחק כמעט ברח לנו. מצד שני, היינו מאוד קרובים גם לנצח בתוספת הזמן, וחבל שלא ביצענו מהפך”.

המאמן המשיך: “כרגע, אנחנו מסתכלים קדימה. היו כמה דברים שהקבוצה עשתה היום שאהבתי, בעיקר במהלך המחצית הראשונה. בחצי השני השתנה מאוד, ואשדוד בעיקר הביכה אותנו בהתקפות מעבר. אני חושב שנכנסו לא טוב לליגה, אבל בתקופה האחרונה אנחנו נראים כבר הרבה יותר טוב”.

“חבל שלא ביצענו מהפך בסיום. היינו במצב שבו המשחק כמעט ברח לנו” (דני מרון)

“במהלך המשחק, הרגשתי שהשחקנים שלי טריים ורעננים מאוד, כשהיריבה הייתה זו שכבר נפלה לגמרי מהרגליים. אני יכול להגיד בביטחון ששלום אדרי נכנס למשחק לעשות שינוי, ובהחלט עשה את זה כמו בדרך כלל. מקווה שהוא ימשיך ככה”.

מן העבר השני, עוזר המאמן של הקבוצה מאשדוד משה אוחיון סיכם: “אם היו משחקים כדורגל עד דקה 85, אני חושב שהיינו כבר במקום השלישי או השני. ככה בדיוק הייתי רוצה לראות את אשדוד משחקת, ואני חושב שבמהלך המחצית השנייה היה נהדרים. אפשר להגיד שהסיבוב הראשון שלנו היה די טוב, אבל קבוצה חזקה צריכה גם לדעת לשמור על יתרון ולנצח”.

שחקני מ.ס. אשדוד חוגגים. “קבוצה חזקה צריכה לדעת לשמור על יתרון ולנצח” (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי