יעקב בוזגלו במסר לירדן שועה: “אם לא תדע איך להתנהג יוקיעו אותך מהכדורגל!”

יעקב בוזגלו
יעקב בוזגלו | אריאל שלום

האב הידוע ביקר גם את מכבי חיפה: "נכשלת פעם אחר פעם בטיפול בו. הבאתם שחקן שהוא פוטנציאל לכוכב? תנו לו מעמד בהתאם. יכול להיות שלשני הצדדים יועצים אינטרסנטים שמחבלים בתהליך?"

נראה שהסערה סביב ירדן שועה ועתידו במכבי חיפה מעסיקה כמעט את כל אנשי הכדורגל בישראל, כשהיום (שני) יעקב בוזגלו, לו יש שני בנים המשחקים בליגת העל, ייעץ לכוכב הצעיר בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו, לגבי המשך הקריירה שלו.

“לא משנה כמה מוכשר תהיה, אם לא תדע להתנהג יוקיעו אותך מהכדורגל! לא חסרים מקרים כאלו מהעבר” פתח בוזגלו. “במקרה של ירדן שועה, שני הצדדים טועים ובגדול. השחקן עושה נזק בעיקר לעצמו ומכבי חיפה נכשלת פעם אחר פעם בטיפול בו”.

בוזגלו המשיך: “הבאתם שחקן שהוא פוטנציאל לכוכב? תנו לו מעמד בהתאם. אתם לא יכולים להתנהג איתו כמו אחרון השחקנים. לי קשה להבין איך מגיעים למצבים האלה. שני צדדים עם הרבה אגו הורסים את השחקן ושני הצדדים מפסידים. יכול להיות שלשני הצדדים יועצים אינטרסנטים שמחבלים בתהליך?”.

“שני הצדדים טועים ובגדול. השחקן עושה נזק בעיקר לעצמו ומכבי חיפה נכשלת פעם אחר פעם בטיפול בו” (אודי ציטיאט)

“לא אני קבעתי שהוא כוכב, מכבי חיפה קבעה את זה ועם כוכב (ובכלל עם שחקנים) צריך לדעת להתנהג. בארץ לא תמיד יודעים איך. שני הצדדים חייבים לרדת מהעץ שטיפסו עליו ומהר אחרת, מכבי חיפה תפספס פוטנציאל ענק וירדן יפספס קריירה גדולה ויפה שעה אחת קודם” סיכם.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי