מימר: “אם נסתכל למעלה, נהיה למטה. לוסיו? זו צריכה להיות הצעה מאוד מפתה”

play שרון מימר
שרון מימר | אודי ציטיאט
הפועל חדרה - הפועל חיפה 0:2 08:50

מאמן הפועל חדרה התייחס למצב הטבלה לאחר ה-0:2 על הפועל חיפה: "רצינו להתרחק מהפלייאוף התחתון. הטעות שלי היתה לתת לסיסה לשחק". הכוכב שכבש: "אני רוצה להישאר, זה תלוי בהרבה דברים". סילבס: "לא מרים ידיים"

בצמרת מותח, בתחתית לוהט, אבל הקרב האמיתי של ליגת העל נמצא במרכז הטבלה – המאבק על מקום בפלייאוף העליון נפתח היום (שבת) מחדש עם ניצחון 0:2 של הפועל חדרה על הפועל חיפה, שהעלה את הקבוצה של שרון מימר למקום החמישי ודרדר את זו של חיים סילבס למקום השמיני עם ארבעה הפסדים רצופים.

“השחקנים עשו את שלהם”, אמר מימר לאחר המשחק, “ככה אני אוהב את הקבוצה שלי. מגיע להם שאפו גדול, ניצחנו במשחק קשה”.

המיקום בטבלה: “מתחילת העונה אני אומר שאני לא מסתכל על זה. אם נסתכל למעלה נמצא את עצמנו למטה, ואם נסתכל למטה נמצא את עצמנו למעלה”.

מימר. “ככה אני אוהב את הקבוצה שלי” (אודי ציטיאט)

“במחצית הראשונה נראינו טוב והגענו למצבים. הפועל חיפה הגיעה למצבים בגלל טעות שלי – נתתי לסיסה לשחק למרות שהוא לא כשיר. לוסיו ואבו פאני כבשו, אבל המחמאות לא מגיעות רק להם. גם זיקרי ודידייה עשו עבודה מדהימה לדעתי, וההגנה במיוחד כי חשוב שלא ספגנו”.

מעמדו של לוסיו: “צריכה להיות הצעה מאוד מפתה עבורו, אחרת הוא לא יילך”.

“רצינו להשיג תוצאה טובה”, סיכם מימר, “להתרחק מההפלייאוף התחתון, וזה מה שעמד לי מול העיניים”.

לוסיו. "מקדיש את השער לבת שלי" (אודי ציטיאט)
לוסיו. “מקדיש את השער לבת שלי” (אודי ציטיאט)

לוסיו עצמו, שכבש את השער הראשון, התייחס לעתידו במועדון: “אני לא יודע, אני מפוקס ועובד קשה עם החברים שלי, אבל אנחנו נראה. אני רוצה להישאר, זה תלוי בהרבה דברים. אני רק אחכה ונראה מה ירצו לעשות. השער מוקדש לבת שלי. אני שמח, הלוואי שנמשיך ככה. אני עובד קשה ומקווה להבקיע כל יום אם זה אפשרי. אני מכין את הגוף למשחק הבא”.

מאמן הפועל חיפה חיים סילבס היה מאוכזב בסיום: “זה לא עניין של תכניות או לא תכניות, צריך לעמוד במשימה בכל משחק. הרבה דברים קורים לנו, בכדורגל זה חלק מהעניין וצריך לדעת להתמודד עם זה. אנחנו כרגע ברצף רע מאוד, צריך לדעת איך לעצור את זה. צריך להרים שחקנים ברמה האישית, להילחם עד הסוף כל הזמן. התקופות הרעות בסופו של דבר נגמרות”.

המשחק החלש: “בתקופות כאלה, כשסופגים שער קשה לקום מבחינה מנטלית, הפציעה של והבה לקראת סוף המחצית היתה עוד מכה מוראלית. במשחק כזה זה היה ברור שמי שיבקיע את השער הראשון ישתלט על המשחק מנטלית, כשהחמצנו הם הגיעו למצב לא רע ולוסיו עשה גול יפה, הכניס אותם להתלהבות ואותנו לדה מורליזציה שהקשה עלינו עוד יותר. מאוד מאוכזבים”.

סילבס. “השער שלהם הכניס אותנו לדה מורליזציה” (אודי ציטיאט)

“אני לא מרים ידיים, זאת העבודה שלי, הקבוצות ברמה הזאת נקלעות לרצפים. צריך לבדוק מה לא עובד, יש הרבה דברים שצריך לשפר. צריך לבדוק מה עושים כדי להחזיר את הקבוצה למסלול”.

הפציעות המרובות: “אני לא חושב שזה קשור לחוסר מזל, בדרך כלל זה קשור לעומס. כשהדקות מתחלקות בין עוד ועוד שחקנים זה יוצר עוד עומסים. ננסה להביא תחליפים לשחקנים שנפצעו, גם יואב רואה ויודע הכל, מקווה שנצליח למצוא פיתרונות בשבוע הקרוב”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי