המשטרה עצרה שלושה אוהדים בחשד שתקפו את אוהד בית”ר

play משטרה
משטרה | דני מרון
בית"ר ירושלים - מכבי חיפה 0:2 04:46

האירוע התרחש, כזכור, לאחר המשחק מול מכבי חיפה בצומת פת בירושלים.  "הם ירדו מהרכבים עם דוקרנים, סכינים, אלות ורצח בעיניים", כתב האוהד בפוסט שפרסם

יממה לאחר שסיפרנו לכם לראשונה על השיחה בין בעלי מכבי חיפה יעקב שחר לבין אוהד בית”ר ירושלים שהותקף לאחר המשחק בטדי, הבוקר (שישי) הודיעה משטרת ישראל כי ישנה התפתחות בחקירה. חוקרי משטרת ישראל עצרו לחקירה שלושה חשודים תושבי פרדס חנה בחשד שתקפו את אוהד בית”ר ירושלים ונמלטו מהמקום.

האירוע, כזכור, התרחש לפני ארבעה ימים, לאחר המשחק מול מכבי חיפה. בתום משחק כדורגל, התקבל במוקד המשטרה דיווח אודות קטטה באזור צומת פת בירושלים, במהלכה שלושה חשודים תקפו צעיר שנהג ברכבו, גרמו לו נזק ונמלטו.

“פעילותם של חוקרי המשטרה, הביאה תוך מספר ימים לאיתור זהותם של 3 החשודים (20-30, פרדס חנה) בתקיפה, ומעצרם לחקירה”, נמסר מהמשטרה ואתמול הוארך מעצרו של אחד מהם עד יום ראשון. החשודים הנוספים יובאו היום בפני בית המשפט להארכת מעצרם. “משטרת ישראל רואה בחומרה רבה אירועי אלימות, ותפעל בכל האמצעים והמישורים על מנת לאתר את אותם עבריינים אלימים ולמצות עימם את הדין”, נמסר.

כזכור, דוד מרדכי, אוהד בית”ר, כתב על המקרה בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק שלו: “לאחר המשחק נגד מכבי חיפה עצרו את הרכב שלי שלוש מכוניות ברמזור בצומת פ”ת. הם ירדו מהרכבים עם דוקרנים, סכינים, אלות ורצח בעיניים. מדובר ב-12 אנשים בערך (התנהלות של ארגון מסודר). הם תקפו את הרכב שלי כשאני ועוד שני חברים סגורים בתוכו. הם שברו לי את כל הרכב, השמשות, המראות והפח. מדובר בנזק של עשרות אלפי שקלים”.

האוהד, שפרסם תמונה של השמשה מנופצת, הדגיש גם כי מדובר ב”נזק נפשי ארוך טווח, לי ובמיוחד לשני בני הנוער שהיו איתי”. מרדכי המשיך לתאר: “מאה מטר ממול היה מחסום משטרתי וכשהמטרה ניסתה לעצור את התוקפים – הם ברחו. השוטרים אמרו לי שיעצרו אותם במחסומים הבאים משום שהעבירו התראה”. הפוסט נכתב בשעות הבוקר, ומרדכי סיפר כי הוא בדרך לתחנת המשטרה “ואחר כך אלך לבית החולים כדי לטפל בעצמי. אני רועד ומפוחד. רק רצינו לראות כדורגל”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי