אוהד בית”ר ירושלים הגיש תלונה נגד בניון, שמכחיש כי תקף אותו

play יוסי בניון
יוסי בניון | דני מרון
בית"ר - מכבי פ"ת 1:1 (5:3 בפנדלים) 03:52

האוהד, שפינה את עצמו לבית החולים, סיפר במשטרה כי אלי אוחנה הפריד בין הצדדים. בבירה טוענים שמדובר בעימות מילולי בלבד: "משכו אותי משם, אני לא קשור", טען המנהל המקצועי

אוהד בית”ר ירושלים הגיש אתמול בלילה (חמישי) תלונה נגד יוסי בניון בטענה שתקף אותו ביציע הכבוד במהלך ההפסד למכבי פתח תקווה ברבע גמר גביע המדינה. בקבוצה מהבירה טוענים כי המנהל המקצועי לא היה מעורב בתקרית וכי מדובר בעימות מילולי בלבד. בניון עצמו מכחיש את הטענות בתוקף.

האוהד פינה את עצמו לבית החולים לניאדו בנתניה, אבל במועדון מסבירים כי זה קרה לאחר שהתעמת עם אוהד אחר ולא עם בניון. כך או כך, האוהד הגיע אתמול לתחנת משטרת נתניה וטען כי בניון הוא זה שתקף. בנוסף, סיפר, כי היו”ר אלי אוחנה הפריד בין הצדדים.


יוסי בניון מסר בקצרה: “האירוע הזה לא היה ולא קשור אליי. הגיע אוהד והחל לקלל אותי ומשכו אותי משם”.

בבית”ר טוענים כי אוחנה הגיע להרגיע את האוהד לאור העובדה שקילל את הבעלים משה חוגג ואת בניון בטענה שהוחלט להחתים את המאמן רוני לוי לעונה נוספת. “אלה שטויות, האוהד יכול לטעון עד מחר שבניון תקף אותו. מי שהיכה אותן הוא אוהד אחר”. למרות זאת, במשטרת נתניה אמורים לזמן את בניון לתשאול על מנת לבדוק את טענות האוהד.

בית”ר ירושלים מסרה בתגובה: “בסיום המשחק מספר אוהדים הגיעו לתא הצפייה של הנהלת בית”ר ירושלים והחלו לקלל את יוסי בניון. במקום התפתח עימות מילולי קצר בין הצדדים. העימות הפיזי היה בין אוהדים שהיו באזור תא הצפייה באותו זמן”.


יוסי בניון (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי