בתום ישיבה, בבית”ר החליטו: האימונים יוקפאו לשבוע הקרוב

עידן ורד, אלירן עטר
עידן ורד, אלירן עטר | דני מרון

לאחר הודעת ההתאחדות ומשרד הבריאות, הנהלת הירושלמים פסקה בתאום עם הצוות המקצועי על הקפאה עד יום ראשון הבא. כל שחקן יקבל תכנית אימונים ותזונה מפורטת, אותה יוכל לבצע בבית

כדורגל בצל הקורונה

: הצוות המקצועי של בית”ר ירושלים ערך היום (ראשון) שיחה וקיבל החלטה בנוגע למתכונת האימונים בשבוע הקרוב. בתום הישיבה, הנהלת המועדון הודיעה על הקפאת האימונים עד יום ראשון הבא, כאשר עד אז כל שחקן יקבל תכנית אימונים ותזונה מפורטת שאותה יוכל לבצע בבית. באשר למחלקת הנוער, כפי שפרסמו אתמול – כל פעילותה מושבתת בשלב זה.

ההחלטה מגיעה לאחר ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, שאפשר לקיים אימונים של עד 10 אנשי צוות, אך תחת מגבלות על מגע בין השחקנים. בפני לוי, בניון וחיים שאבו עמדה האפשרות לערוך אימונים בהתאם להנחיות, שיתבססו על הנעת כדור וכושר גופני וימנעו מקיום משחקונים, כאשר במצב כזה השחקנים היו מתחלקים לקבוצות בשלבים מסוימים של האימון, כדי לצמצם אפשרות של מגע ביניהם.

מוקדם יותר, לפני הודעת ההתאחדות, בבית”ר שקלו להכין תכנית מיוחדת של חזרה לאימונים, לפיה השחקנים יחולקו לקבוצות של פחות מעשרה שחקנים בכל אחת מהן – כך שישמרו על שגרת האימונים במתכונת מצומצמת.

כזכור, אתמול פרסמנו כי המנהל המקצועי של בית”ר ירושלים, שמוליק חנין, נכנס לבידוד. חנין חזר בימים האחרונים מביקור בגרמניה, שם משחק בנו – שוער מיינץ עומר חנין. בעקבות הוראת משרד הבריאות, על חנין נאסר להגיע לבית וגן והוא נמצא בבידוד ביתי. בנוסף, שחקן ממחלקת הנוער של בית”ר נכנס לבידוד. בבית”ר הודיעו כי חנין ייצא כבר הערב מהבידוד.

רוני לוי וחיים שאבו. החלטה סופית צפויה להתקבל במהלך היום (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי