חשש בקרב שחקני בית”ר: אפקט הקורונה ישפיע על התקציב ועל עתידם

שחקני בית"ר ירושלים
שחקני בית”ר ירושלים | דני מרון

במועדון מבינים שאם הסערה תימשך, גם מכירת גרסיה תתעכב והשחקנים מודים: "רובנו חתומים. לא מעט חוששים". חוגג פנה למשרד הבריאות וביקש להיכנס לבידוד גם בשבוע שעבר

בבית”ר ירושלים לא הופתעו אתמול מההודעה של משה חוגג, לפיה משרד הבריאות החליט כי עליו להיכנס לבידוד. מתברר כי בימים האחרונים חוגג פנה לאנשי המשרד על מנת לבחון אפשרות להיכנס לבידוד מיוזמתו הפרטית, זאת בטענה שבא במגע עם חולה קורונה. הסיפור החל ביום חמישי, ה-12 במרץ. חוגג פנה למשרד בטענה כי שהה במקום בו נמצא חולה קורונה וביקש להיבדק. למחרת, במשרד הבריאות השיבו לו כי הוא לא צריך להיכנס לבידוד. למחרת, חוגג עצמו פנה שוב למשרד הבריאות, הפעם בטענה כי היה שוב במגע עם חולה אחר. הפעם הוחלט כי ייכנס לבידוד על מנת לא לסכן אותו ואת סביבתו. “חוגג מקיים עשרות פגישות במהלך השבוע, כך שמטבע הדברים הוא בא במגע עם המון אנשים”, אמרו בסביבתו.

ההכנות של בית”ר ירושלים למשחק מול באר שבע מבוטלות כמובן. הקבוצה תחזור להתאמן רק ביום ראשון, אבל בסוף השבוע תיערך שיחה נוספת בין אנשי המקצוע והצוות הרפואי בבית”ר כדי לבחון האם צריך לדחות בעוד מספר ימים את האימונים, זאת בהתאם להתפתחות המגיפה. בבית”ר ביקשו מהשחקנים לנסות ולהימנע מיציאה מהבתים ככל האפשר ולהתרחק ממקומות ציבוריים. נכון לאתמול לא הועברה לשחקנים תכנית אימונים אישיים וזה יקרה כנראה רק היום.

בנושא אחר: חלק משחקני בית”ר חוששים מהמצב וטוענים כי חוסר הודאות לגבי התקציב בעונה הבאה, בנוסף לאפקט הקורונה, עשוי ליצור גל חדש של עזיבות. “לרובנו כאן, מלבד חמישה שחקנים, יש חוזה. אבל במצב שבו שאר המשחקים יהיו ללא קהל וצפוי אבדן הכנסות, יכול להיות שזה ישפיע על התקציב. נקווה שהכל יסתדר, אבל לא מעט שחקנים כאן חוששים על עתידם”. בעבר כבר דובר על אפשרות שחוגג יקצץ נתח מהתקציב. בבית”ר טוענים כי בכל מקרה אין כוונה לבעלים לקצץ באחוזים גבוהים, אבל לנוכח המצב הקיים ייתכן שהמציאות תשתנה. בית”ר עשויה לממן חלק מה”בור התקציבי” באמצעות מכירת ליוואי גרסיה, אך החשש הוא שעצירת הליגה תקשה גם על מכירת השחקן.

עשוי להימכר. ליוואי גארסיה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי