מעורבות ההנהלה, זעם השחקנים והקריאה לברקת: כך נחתם ההסכם בב"ש

שחקני הפועל באר שבע
שחקני הפועל באר שבע | דני מרון

פגישה מוזרה בין השחקנים לנאמן הובילה לקיצוץ גדול יותר לעומת הצעת הבעלים. מדוע יצא יונגר להתייעץ, על מה התעקשו השחקנים ולמה בעיר מאמינים שאלונה תשוב? מאחורי הקלעים

קבוצות: הפועל באר שבע

במרחק של כמעט שלושה מטרים בין האחד לשני, עם בקבוקי אלכוג'ל שמפרידים בין אחד לשני אך ללא מסכות, נפגשו אתמול (שני) אחר הצהריים שחקני הפועל באר שבע עם הנאמן, עו"ד יצחק יונגר. "אנחנו רגילים למשאים ומתנים מוזרים, אבל דבר כזה עוד לא היה לנו. מפגש בצל הקורונה", אמר אחד השחקנים שהיו בחדר.

הפגישה שלוותה על ידי נציג השחקנים, עו"ד רועי רוזן, ארכה כשעתיים וחצי. במהלכה, ביקש יונגר מהשחקנים לקצץ 50 אחוז משכר העונה כולה, אך אלה התנגדו. לאחר מספר דקות עו"ד יונגר יצא החוצה להתייעצות. השחקנים שוחחו עם שחקנים אחרים והודיעו על מתווה מקובל: 25 אחוז קיצוץ בחודש מרץ, 50 אחוז בחודשיים שנותרו עד סיום העונה. עו"ד יונגר שוב יצא להתייעצות, "שוב עם אנשי הפועל באר שבע", כפי שאישרו גורמים במועדון. לאחר השיחה ההיא, יונגר אישר את המתווה ואנשי באר שבע עמלו על הכנת ההודעה: השחקנים הסכימו לקצץ יותר מאשר ברקת ביקשה מהם.

"ההודעה של יונגר נכונה, אבל יש שם משפט אחד לא נכון. לעולם לא עלה הנושא של חופשה ללא תשלום כאיום מצדו. הוא בעצמו הבהיר שלמועדון אין אינטרס להוציא אותנו לחל"ת", אמרו. בהתאם לכך, השחקנים החליטו להוציא הודעה משלהם לחשבון האינסטגרם ובה הלינו על היחס שקיבלו לאורך היממה האחרונה. מקורב לשחקנים אף הגעש תלונה על כתובות גרפיטי שרוססו במתחם הבית האדום. "החתימה על ההסכם היא ההוכחה הכי טובה שברקת לא עזבה בגללנו", אמר אחד השחקנים. "אנשים שקרובים אליה סיפרו שכבר חצי שנה היא רוצה לעזוב".

לאחר הסיכום הזה, אוהדים רבים שלחו לבעלים אלונה ברקת ולמנכ"ל אסי רחמים הודעות על מנת לנסות ולשכנע אותה לחזור. האוהדים אף ניסו לשכנע את השחקנים ליצור פגישת פיוס. ומה עשתה ברקת? היא שלחה אתמול הודעה לעובדי המועדון והודתה להם על עבודתם לצדה. "ימים יגידו אם אלונה מסוגלת לחזור בה. כרגע זה נראה קלוש. אבל אתה יודע מה? אם לא יימצא בעלים אחר ועם הקיצוץ הזה, לך תדע מה יהיה בחודשים הקרובים. היא מינתה נאמן, לא מפרק", אמר גורם במערכת.


"מינתה נאמן, לא מפרק. לך תדע מה יהיה" (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי