דראפיץ’: “מתים לחזור לדשא”. מלמד: “יהיה עצוב בלי קהל”

סלובודאן דראפיץ'
סלובודאן דראפיץ’ | מאור אלקסלסי

מאמן מכבי נתניה לקראת משחק פתיחת הפלייאוף מול ק"ש (שלישי החל מ-19:45, ספורט2): "תהיה אווירה מוזרה, אך נעשה הכל מנת לסיים עם טעם טוב". החלוץ: "חיכינו לזה כל כך הרבה זמן"

מכבי נתניה

בוודאי חלמה להיות במקום אחר, אך מחר (שלישי החל מ-19:45, ישיר בספורט2) היא תשוב מפגרת הקורונה תפתח את הפלייאוף התחתון במשחק ביתי מול קריית שמונה הלחוצה, שנאבקת על חייה בליגה וזקוקה נואשות לנקודות.

סלובודאן דראפיץ’, מאמן מכבי נתניה, אמר לקראת המשחק: “שמחים לחזור ולשחק כדורגל. פגרת הקורונה נכפתה עלינו אך אנחנו מתאמנים טוב, נמצאים בכושר טוב וכבר מתים לחזור להתרגשות של הדשא והמשחק. הקהל מאוד יחסר לנו ותהיה אווירה מוזרה במגרש, אך אנחנו מקצוענים ונעשה הכל על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב, תוך הצגת כדורגל אטרקטיבי ושילוב שחקנים צעירים”.

החלוץ גיא מלמד הוסיף: “כיף לחזור ולשחק כדורגל, חיכינו לזה כל כך הרבה זמן. בהתחלה בבידוד בבית ולאחר מכן באימונים פרטניים. נבוא לשחק את הכדורגל שלנו, על מנת לסיים את העונה עם טעם טוב יותר ממה שהיה טרם פגרת הקורונה. כדורגל בלי קהל הוא כדורגל עצוב, אבל כמקצוענים, נשחק ללא קהל במלוא הריכוז והכוח על מנת להשאיר את הנקודות בנתניה”.

אחרי 26 מחזורים בליגת העל, נתניה ניצבת במקום התשיעי בטבלה עם 31 נקודות, עשר יותר מאשר לסקציה נס ציונה שמתחת לקו האדום. קריית שמונה, לעומת זאת, ניצבת במקום ה-12 עם 22 נקודות והיא כאמור נמצאת בסכנת ירידה ממשית.

גיא מלמד (אריאל שלום)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי