רוני לוי הציג לשחקני בית”ר: כך תנצחו את הפועל תל אביב

play רוני לוי
רוני לוי | דני מרון
בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע 1:1 03:50

"היו פרקים של הנעת כדור טובה, אבל הרבה חלקים של חוסר ריכוז", אמר המאמן ובקבוצה שלחו לשחקנים מסר חשוב: יותר מ-20 מסירות לפני השער מול באר שבע. וגם: מה קרה לפלומיין באימונים?

מאמן בית”ר ירושלים, רוני לוי, ערך אסיפה לקראת המשחק הערב (שלישי החל מ-20:15, ישיר בספורט4) מול הפועל תל אביב. במהלך האסיפה דיבר המאמן על חשיבות הנעת הכדור המסודרת שיצר בקבוצה ונתן כדוגמא את המשחק מול הפועל באר שבע. “היו פרקים של הנעת כדור טובה, אבל היו הרבה חלקים של חוסר ריכוז. כשאנחנו מניעים את הכדור כמו שאנחנו מתרגלים, אנחנו מגיעים למצבים”.

בבית”ר ציינו לדוגמא כי לפני השער שכבשה הקבוצה מול באר שבע, השחקנים רשמו מעל 20 מסירות והבהירו כי זה מה שלוי מצפה לראות – הנעת כדור סבלנית. “כשמניעים כדור בסבלנות, הקבוצה יוצרת מצבים טובים”, הייתה רוח הדברים. לוי החדיר אמונה בשחקנים למרות הסגל החסר שלו הערב. עלי מוחמד, חנן ממן, מקס גרצ’קין, אלירן עטר ואנטואן קונטה ייעדרו, חמישה שחקנים שמהווים את השלד שלו להרכב.

שלומי אזולאי תורגל, כצפוי, בחוד. עידן ורד אמור לפתוח על הספסל, משום שרוני לוי רוצה להחזיר אותו לכושר משחק בהדרגה אחרי הפציעה הארוכה שעבר. שחקנים העידו כי פרדי פלומיין נראה ממושמע מאוד באימונים, וזאת מתוך הבנה שהתקרית הבאה לא תעבור בשתיקה. לבית”ר ולשחקן אינטרס משותף: שניהם רוצים שישחק כמה שיותר במטרה שיעזוב בקיץ הקרוב.

עידן ורד ופרדי פלומיין (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי