רוטן: נשאר לי רק להתלבש ולעלות למגרש לשחק

רוטן: נשאר לי רק להתלבש ולעלות למגרש לשחק פרד רוטן | ערן לוף
מאמן מכבי חיפה נשמע אובד עצות אחרי ההדחה מהגביע והתייחס לחילוף של גלזר: "זאת הייתה החלטה מקצועית, אשב ואשוחח איתו". קלינגר: "עם שחקנים כאלה מיוחדים אני מרגיש בטוח. אנחנו קטנים ורוצים לצאת"
המשחק האחרון בגומלין רבע גמר גביע המדינה הסתיים הערב (חמישי) ב-1:1 בדרבי החיפאי בין הפועל למכבי, שהעלה את האדומים לחצי הגמר לראשונה מאז 2004. 

המאמן המנצח ניר קלינגר היה מרוצה לאחר המשחק: "מרגיש גאווה גדולה שעם כל הקשיים שעברו עלינו השבוע ובמהלך המשחק, גם עם גל אראל היה עם חום כל היום וגם בן בסט שהיינו צריכים להחליף. גאווה לראות את הקהל הזה והשחקנים ואמרתי כבר שעם שחקנים כאלה מיוחדים אני מרגיש בטוח. אמרתי להם שנבכה ביחד ונצחק ביחד. שבוע שעבר בכינו ביחד כמו גברים והשבוע נצחק".איך הרים את השחקנים אחרי התבוסה למכבי תל אביב: "זאת המומחיות שלי. אני יודע לגעת במקומות הנכונים. יש דברים שאני פחות טוב, אבל היחסים שלנו כל כך קרובים שאני מרגיש אותם ויודע איך להרים אותם. לא יכול לגלות את כל הסודות".

אם זה ניצחון מבחינתו, למרות התיקו: "ברור שזה ניצחון. אפילו ניצחון כפול. ובדרבי כזה, שאפשר להגיד שזה המשחק האחרון שחשוב למכבי חיפה כי לא תרד, אפשר להגיד שקשה לבוא למשחק מול יריבה שאין לה מה להפסיד. חבל שמקסים לא עשה 1:2 שהיה יותר מתוק, אבל הכל בסדר".קלינגר בטירוף בסיום (ערן לוף)


מצב הקבוצה והמטרות: "רואים את מה שמתרחש בליגה וזוכרים את מכבי ת"א ובית"ר, כולם עברו משבר. אנחנו לא, רק בעיות רגעיות כמו בשבוע שעבר. זה לא מאפיין אותנו ולא מתאים לנו. זאת הקבוצה שמאפיינת אותנו, שרצה נלחמת ועובדת. זה קורה לנו. אנחנו בני אדם והחוכמה זה לקחת דברים בפרופורציות, זה לא סוף העולם. יש לנו קשיים, אנחנו סוחטים את השחקנים. אני כל כך שמח שהבאנו שני זרים שאפשר להגיד בפה מלא שהם מתאימים לרמות האלה. זה עושה אותי אופטימי כי את תורג'מן אנחנו סוחבים ואת ורמוט גם. אנחנו קטנים, אבל רוצים לצאת גדולים".

האכזבה אחרי ההחמצה של פלקושצ'נקו בסיום
: "אני ווינר, רוצה לנצח. לא נכנס וחבל. רציתי שמקסים יבגיע את שער הניצחון, מגיע לו".

המאמן פרד רוטן לעומת זאת, נראה מאוכזב ואובד עצות בסיום: "גם במשחק הזה יצרנו המון מצבים והסתפקנו רק בגול אחד. זה חבל שזה לא קורה. מה יכולתי לעשות אחרת? ללבוש חולצה, מכנסיים לנעול נעליים ולעלות למגרש".


רוטן אובד עצות על הקווים (ערן לוף)


החילוף של גלזר: "עומרי ילד נהדר ושוער סופר מוכשר, אבל הייתי חייב לעשות את השינוי הזה. זה היתה החלטה מקצועית והוא חייב לקבל אותה. כרגע אנחנו מאוד אמוציונליים, אבל ביום שישי אני אשב ואשוחח איתו".

המטרות לסיום העונה: "אנחנו בפלייאוף התחתון ויש לנו על מה להילחם כדי להישאר בליגה".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ