אופטימיות בבית"ר, קלינגר יפתח עם שלושה קשרים אחוריים?

בית"ר ירושלים - מכבי פתח תקווה 0:0. החמצה גדולה לבוזגלו
בירושלים סיימו להיערך לקראת מה שהם מגדירים "משחק על שונה שלמה" מול מכבי תל אביב (שבת, 21:00 בטדי), המאמן שוקל לספסל את אחד מבין אינברום או בוזגלו לטובת עיבוי מרכז השדה. ראלי יפתח במקום שיימן המוצהב
 בית"ר ירושלים סיימה היום (שבת) את הכנותיה, לקראת מה שהגדירו במועדון כ-"משחק על עונה שלמה", כאשר הקבוצה תארח בטדי את מוליכת הטבלה מכבי תל אביב (21:00), במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה. בבית"ר יש אופטימיות גדולה לקראת ההתמודדות המסקרנת ולכל אנשי המועדון ברור שלניצחון תהיה משמעות גדולה מאוד לקראת המשך העונה.

המאמן ניר קלינגר העדיף לשמור את שחקניו במתח ודריכות וכמעט שלא תרגל את ה-11 שיפתחו ואף לא מסר לשחקנים מי יהיו ה-18 שיתלבשו. רק מחר יפרסם המאמן את הסגל, אבל בכל הנוגע להרכב הפותח צפויים שינויים לעומת ה-11 שפתחו בשני משחקי הליגה האחרונים. שמואל שיימן המוצהב ייעדר ואת מקומו בהרכב יתפוס עוז ראלי.


לקלינגר יש התלבטות גדולה מאוד בכל הנוגע לקישור וההתקפה, כאשר נראה שמקומם של דן איינבינדר, מיקי סירושטיין ועידן ורד מובטח. אנתוני וארן שהחלים מפציעה בשריר התאומים, עשוי לפתוח על חשבונו של יאקוב סילבסטר המאכזב שטרם כבש העונה בליגה, אך ההתלבטות הגדולה באמת היא האם לפתוח עם קשר אחורי נוסף ולצרף את אופיר קריאף, לירוי צעירי או אפונסו טיירה על חשבונם של אור אינברום או מאור בוזגלו.


בוזגלו מול מכבי פ"ת. יירד לספסל למען עיבוי מרכז השדה? (דני מרון)


קלינגר מבין שהוא יצטרך לתת מענה לחוליית הקישור המאוד אגרסיבית של התל אביבים ועל כך הוא גם התעכב בתדריך הווידאו הטקטי עם שחקניו. המאמן הציג את תבניות המשחק והנעת הכדור של הצהובים, בדגש על כדורי העומק והתנועה הבלתי פוסקת של דור מיכה ודור פרץ. גם אלירן עטר קיבל כמובן את התייחסות המאמן בתדריך, כאשר קלינגר שב וחזר על נושא המשמעת הטקטית והעמידה הנכונה, כמפתח להצלחה במשחק מחר. שחקני בית"ר תרגלו כבר אתמול באימון בעיטות עונשין מ-11 מטר למקרה שהמשחק לא יוכרע ב-120 דקות.

על פי קצב מכירת הכרטיסים שהתנהל בעצלתיים, הצפי הוא לכ-15 אלף צופים בלבד באצטדיון, אולם אוהדי בית"ר שזעמו השבוע על מחירי הכרטיסים הגבוהים ליציעים המערבי והמזרחי, עשויים להגיע בכל זאת ולרכוש כרטיסים בקופות האצטדיון ברגע האחרון וכך כמות הקהל תתקרב ל-20 אלף.

הרכב משוער:
איתמר ניצן, דוד קלטינס, טל בן חיים, אור זהבי, עוז ראלי, דן איינבינדר, מיקי סירושטיין, אפונסו טיירה (אופיר קריאף, אור אינברום), מאור בוזגלו, עידן ורד, יאקוב סילבסטר (אנתוני וארן).
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • נים
    3
    אנג'ר
    1
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ