בואטנג ועגייב צפויים לפתוח נגד חדרה. ואלסקיס בסגל

play עמנואל בואטנג
עמנואל בואטנג | עדי אבישי
הפועל תל אביב - מכבי תל אביב 1:1 03:34

שני הקשרים אמורים לעלות ב-11 של הפועל תל אביב בשמינית הגמר, חלוץ הרכש יהיה בסגל לראשונה. המועדון העביר מסר לאוהדים בעקבות שירי השואה בדרבי: "מבקשים להבהיר כי אנו מגנים גילויי אלימות במשחקי הקבוצה"

בהפועל תל אביב ממתינים לשני המשחקים הקרובים, הערב (חמישי) נגד הפועל חדרה בשלב שמינית גמר גביע המדינה, וביום שני במסגרת הליגה נגד מ.ס. אשדוד, כדי להמשיך את השינויים המקצועיים בסגל הקבוצה בחלון ההעברות שיסתיים ב-8 בפברואר.

שני המשחקים חשובים מאוד משום שהם יקבעו אם הקבוצה תעבור שלב בגביע, ואיך תראה תחתית הטבלה בתום המחזור ה-19. הפועל תל אביב העבירה מסר לאוהדי הקבוצה לאחר ההעמדה לדין בשל שירי השואה בדרבי נגד מכבי תל אביב: “מבקשים להבהיר כי אנו מגנים גילויי אלימות במשחקי הקבוצה. הפעולות הללו גורמות נזק תדמיתי והם אסורות. איננו יכולים להגיע בכל שבוע לבית הדין ולספוג קנסות כספיים”.

גורם בסביבת המועדון: “הדרבי נגד מכבי תל אביב החזיר את האופטימיות למתחם חודורוב והראה שיש קבוצה שהייתה יכולה להגיע לפלייאוף העליון. אין טעם לדבר על טעויות כי הפנים קדימה. אם הפועל תל אביב תגיע הערב לשלב רבע גמר גביע המדינה זה ייתן רוח גבית חזקה למועדון. בימים הקרובים יוחלט בפגישה בין הבעלים למאמן קובי רפואה, מי שני השחקנים מהקו הקדמי שיעזבו, ומי השניים שיחליפו אותם. השחקנים שהפועל רוצה הם בעלי חוזים גבוהים בקבוצותיהם ובעיקר בהפועל באר שבע, וצריך זמן כדי לסיים את המו”מ”.

“מגנים גילויי אלימות במשחקי הקבוצה” (אריאל שלום)

במועדון מחמיאים לקשר הברזילאי קלאודימיר פריירה ואומרים כי הוא הופך להיות המנהיג של הקבוצה על המגרש. הטענה היא שנעשתה טעות טקטית כשלא הביאו את הברזילאי בקיץ כששוחרר מבית”ר ירושלים, למרות שהיה המוביל ברשימת הרכש של הצוות המקצועי.

כאמור, הערב באצטדיון המושבה האדומים יפגשו את הפועל חדרה אותה לא ניצחו בשנתיים האחרונות. חלוץ הרכש נריוס ואלסקיס אמור להיות לראשונה בסגל הרחב. הקפטן אוראל דגני ימשיך כמגן ימני בשל היעדרותו של עידן כהן המוצהב. הקשר הגנאי עמנואל בואטנג שכבש את שער השיוויון בדרבי ואמיר עגייב אמורים לפתוח בהרכב.

עמנואל בואטנג ואמיר עגייב. צפויים לפתוח ב-11 נגד חדרה (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי