דגני הזיל דמעות: “עוברות עליי שנים לא פשוטות בהפועל”

אוראל דגני
אוראל דגני | אודי ציטיאט

הקפטן לא הסתיר את התחושות אחרי ההדחה מגביע המדינה נגד חדרה: "כואב ומעצבן. אני לא רוצה לחשוב בכלל על ירידת ליגה". רפואה: "זה מאכזב, אבל לא נרים ידיים". אביטן חגג: "זה הרבה מעבר למזל"

לאחר 90 הדקות המעודדות בדרבי נגד מכבי תל אביב, הפועל תל אביב כבר חשבה שהיא יצאה לדרך חדשה אלא שהערב (חמישי) היא הודחה מגביע המדינה בשמינית הגמר אחרי שנכנעה בביתה 2:1 להפועל חדרה. צמד של לוסיו (66 ו-73 בפנדל) העניק לניסו אביטן יתרון כפול, רועי זיקרי רק צימק עבור קובי רפואה (83) וכעת האדומים יתמקדו במשימה המרכזית: הישארות בליגת העל.

קובי רפואה המאוכזב סיכם: “זה מאכזב. אני חושב שהיינו צריכים להכריע את המשחק כבר בחצי הראשון, אבל כשאתה מחמיץ אתה מקבל שערים במתפרצת. הליגה זה מה שנשאר לנו ונצטרך להתמקד בה. מרוב שרצינו היום, כבר לא היינו יכולים”. על סדרת ההחמצות: “אנחנו כל הזמנים מנסים. לא נרים ידיים, לא בשלב הזה. זה מאוד מאכזב לעוף מהגביע במשחק שהיה ביד שלנו. כל הכבוד לחדרה והפנים שלנו כבר לליגה”.

המשחק נגד אשדוד במחזור הקרוב: “אנחנו כמה דקות אחרי משחק ואני לא מסתכל על שום דבר שהיה. ביום שני יש לנו משחק מאוד חשוב ונצטרך להגיע לאשדוד סופר מוכנים. חיזוק? כל פעם חוזרים על זה. אני רוצה, אנחנו עושים הכל ואני מקווה שנצרף עוד אחד או שניים. אנחנו בתחתית וזו עובדה. אנחנו רוצים לצאת לדרך חדשה במטרה לטפס כמה שיותר למעלה”.

הראש כבר באשדוד. קובי רפואה (אודי ציטיאט)

הקפטן אוראל דגני הזיל דמעות במהלך הראיון: “אני מבואס מאוד. הגענו להמון הזדמנויות שהיינו צריכים לנצל. הבנתי גם שלא היה פנדל, זה כואב ומעצבן. הרגשתי שאנחנו יכולים להתקדם בגביע. זאת עונה לא פשוטה, ציפינו להיות במקום הרבה יותר טוב. גם בגביע הולך קשה ועכשיו עפנו. אנחנו צריכים להיות חזקים כי במצבים האלה צריך להראות חוזק ואופי. ביום שני מצפה לנו משחק מאוד מאוד חשוב ואנחנו צריכים לעשות הכל על מנת להישאר בליגה”.

ההחמצות: “הסבר? אנחנו לא מצליחים להבקיע. אולי זה חוסר ביטחון – אין לי כל כך הסבר. ההחמצות שלנו מטורפות וכואב לי מאוד שזה המצב. אני עובר פה כמה שנים מאוד לא פשוטות ואני מקווה שנצא מהמצב הזה במהרה”. 

ירידת ליגה: “אני לא רוצה לחשוב על זה בכלל. אנחנו ננצח ביום שני את אשדוד, כך אני מאמין. נגיע הלילה לילדים בבית וננשק אותם. אנחנו צריכים להישאר בליגה ואנחנו נעשה את הכל בשביל זה. מחר יש אימון והפנים שלנו כבר קדימה”.


חולם על גביע. ניסו אביטן (אודי ציטיאט)

ניס אביטן המאושר: “תואר? הדרך עוד ארוכה. אני לא חושב שעשינו משחק גדול, אבל הייתה יעילות והתוצאה זה מה שהכי חשוב בגביע המדינה. המזל הולך איתנו, אבל אנחנו עובדים קשה בשביל זה. יש לי קבוצה טובה ואיכותית. אם אנחנו מצליחים לנצח את הפועל תל אביב האיכותית במגרש שלה, זה הרבה מעבר למזל”.

אביטן הוסיף: “עוזבים אותנו הרבה מאוד שחקנים טובים, אבל מי שנשאר מייצג את חדרה בגאווה. סוד הקדם שלי? אני משתדל להישאר צנוע ולעשות עבודה טובה. אני קם כל בוקר ומנסה להיות מאמן טוב יותר. זה לא מפריע לי שמתייחסים אלינו כהפתעה. אף אחד לא מזכיר אותנו בנוגע לצמרת ואין לנו בעיה שזה כך. חשוב לנו להיות טובים. זו תקופה מאתגרת, עזבו שחקנים ואני מקווה שעכשיו אנחנו נצרף עוד שחקנים צעירים רעבים שרוצים להצליח”.

היריבה המועדפת בשלב הבא: “את מי אני רוצה ברבע בגמר? מי שרוצה לזכות בגביע צריך לנצח את כולם. נקבל באהבה את מי שלא תבוא”.

העונה המופלאה בעיצומה. הפועל חדרה (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי