תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בנתניה לא מזלזלים בבני יהודה אך מציינים: "יש הרבה ציפיות"

בני יהודה - מכבי נתניה 1:1
הבעלים איייל סגל, שיעמוד הערב לדין בהתאחדות לכדורגל פנה לאוהדים: "מזמין כל אוהד שהיה בגביע להגיע למשחק נגד מכבי". בקבוצה לא רוצים לסכן את הבלם טים הויבך, שלא צפוי להיות בסגל למשחק נגד מכבי ת"א
במכבי נתניה שמחו לשמוע על העובדה שמכבי ת"א הודחה מגביע המדינה, ובגמר ב-15 במאי הם יפגשו את בני יהודה שניצחה את האלופה 0:1. יש לציין שבמועדון לא מקלים ראש בזהובים, אך מודעים לעובדה שכעת יחסי הכוחות שווים. "אם היינו מפסידים למכבי ת"א, זה היה עוד איכשהו מתקבל. נגד בני יהודה, הציפיות יהיו יותר גדולות ואם לא ננצח זו תהיה אכזבה. מצד שני, בני יהודה הדיחה את מכבי, אז קל זה בטוח לא יהיה".

המפגש, אגב, יהיה שחזור הגמר האחרון בו זכתה נתניה, בעונת 1977-1978 בה גברה על אותה בני יהודה וזכתה בגביע האחרון שלה.

הבלם טים הויבך, שלא היה בסגל למשחק הגביע נגד הפועל חדרה, לא צפוי להיות בסגל גם למשחק נגד מכבי תל אביב ביום ראשון (20:00, שידור ישיר בספורט1). בקבוצה יעדיפו ככל הנראה לתת לגרמני מספר ימים נוספים של מנוחה על מנת שיחלים סופית ויהיה כשיר למשחק הליגה לאחר מכן נגד מכבי חיפה. הבלם דודי תירם רשם הופעה טובה בחצי הגמר ובמשחק נגד חיפה הוא ירצה עונש הרחקה בגין צבירת כרטיסים צהובים.


דראפיץ'. "לא יהיה קל נגד קבוצה שהדיחה את מכבי ת"א" (דני מרון)
דראפיץ'. "לא יהיה קל נגד קבוצה שהדיחה את מכבי ת"א" (דני מרון)


הבעלים אייל סגל יעמוד אחה"צ לדין בהתאחדות לכדורגל, לאחר דו"ח השופט איתן שמואלביץ' מהמשחק האחרון בשבת בו לטענתו סגל נכנס לחדר השופטים ללא אישור. "מה כבר יעשו? ירחיקו את אייל? בכל אופן, הוא לא מאלה שיושבים על יד הספסל אלא עם האוהדים", אמרו בחיוך בנתניה.

הבוקר (חמישי) פנה הבעלים בחשבון הפייסבוק שלו לאוהדים: "כדי שלמכבי נתניה יהיה קל יותר במשא ומתן על כמויות הכרטיסים, בואו יחד נמשיך את דרכנו לקדמת הבמה. הדרך דורשת יציעים מלאים ומלאי אנרגיות חיוביות. לשם כך כל האוהדים בשחור צהוב שחוו את חצי הגמר מוזמנים בהזמנה אישית ממני להגיע למשחק נגד מכבי תל אביב. אמרו רבים וטובים לפני: אם נחשוב חיובי, יהיה חיובי".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ