המשחק מול מקדוניה עשוי להשפיע על עתידו של אלישע לוי

אלישע לוי
אלישע לוי | עדי אבישי

היו"ר עופר עיני אמנם טען שהמאמן הלאומי ימשיך לקמפיין נוסף, אך גורמים שונים טוענים כי הנבחרת לא התקדמה וספק אם הוא יעמוד על הקווים במוקדמות היורו. 21:45: התלבטות מי יפתח בשער, הרוש או גלזר

נבחרת ישראל סיימה את הכנותיה למשחק מוקדמות המונדיאל הערב (21:45) באצטדיון “סמי עופר” בחיפה מול מקדוניה, אחרי שהבוקר ערך המאמן אלישע לוי תרגול טקטי קצר ותרגול אחרון של ההרכב המסתמן למשחק.

אלישע לוי אינו בטוח שיזכה לעוד קמפיין ושהוא יהיה מי שיוביל את הנבחרת במוקדמות יורו 2020, כאשר הטענות הנשמעות הן כי גורמים שונים לוחשים לאוזנו של היו”ר עופר עיני לבצע שינוי ולמנות מאמן אחר, מכיוון שהנבחרת תחת לוי לא התקדמה כלל וגם הקהל לא מצליח להתחבר אליה.

כך אלישע לוי ישבור את המערך המקדוני. אייל לחמן מנתח

עיני יגיע הערב למשחק בחיפה ובנוסף יצפה מהיציע במשחק ביום שלישי מול נבחרת איטליה, שני משחקים שעשויים לקבוע את המשך דרכו של אלישע לוי. בשלב זה לעופר עיני הוצעו בעיקר שמות של מאמנים זרים ובכל מקרה ההחלטה תתקבל בסיום הקמפיין הנוכחי של מוקדמות המונדיאל. כזכור, עופר עיני אמר לאחר המשחק נגד ספרד כי המאמן אלישע לוי ימשיך בתפקידו לשנתיים נוספות וכלל לא הגיב עד היום לאפשרות שמאמן אחר יחליף את אלישע לוי. יצוין כי מוקדמות אליפות אירופה 2020 יתחילו רק בחודש ספטמבר 2018.

אלישע לוי. עיני טען כי המאמן ימשיך, אך לא בטוח אם זה יקרה (דני מרון)

ובחזרה להכנות. נבחרת ישראל קיימה בצהרים אימון טקטי במתחם האימונים של מכבי חיפה בכפר גלים, כשלקראת האימון ערך אלישע לוי ישיבה מקצועית עם עוזריו רפי כהן, עמיר תורג’מן וניר דוידוביץ’ שעסק בנושא המערך המקצועי ההרכב ועמדת השוער. יצוין כי לא הייתה תמימות דעים בבחירה בין אריאל הרוש לעומרי גלזר. היו דעות שצריך לתת לשוער מכבי חיפה את חולצת ההרכב באופן קבוע במשחקים שעוד נותרו ולהפוך אותו לשוער הקבוע לעתיד, אולם אלישע לוי לא פסל את האפשרות לפתוח עם שוער אנורתוזיס הקפריסאית.


ההרכב המשוער של נבחרת ישראל
: אריאל הרוש (עומרי גלזר), בן ביטון, טל בן חיים, שיר צדק, אופיר דוידזאדה, אלמוג כהן, ביברס נאתכו, ליאור רפאלוב, ערן זהבי,  תומר חמד, טל בן חיים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי