ההתאחדות אישרה: נבחרת ארגנטינה מגיעה לישראל ביוני

עכשיו זה רשמי. ליאו מסי והכוכבים הגדולים יגיעו ארצה שבוע בדיוק לפני משחקם הראשון בגביע העולם ברוסיה. עופר עיני: "מברך על היוזמה", שרת התרבות והספורט מירי רגב: "חוויה לצפות בסגנית אלופת העולם"

עכשיו זה רשמי: ליאו מסי, סרחיו אגוארו וכל הכוכבים הגדולים של נבחרת ארגנטינה ינחתו ביוני הקרוב בישראל ויתארחו כאן למשחק הכנה אחרון עבורם לגביע העולם ברוסיה, ב-9.6.2018, שבוע לפני משחקם מול איסלנד. כפי שפרסמנו בספורט1, כשני מיליון דולר ישולמו לארגנטינאים עבור הגעתם.

ההתאחדות לכדורגל אישרה הערב (רביעי) כי “בתום פגישה במשרדי ההתאחדות עם נציגי חברת ‘קומטק’ המחזיקה בזכויות לקיום משחק בין נבחרות ישראל וארגנטינה בארץ ב-9 ביוני, הושגו הבנות עקרוניות. בימים הקרובים ימשיכו הדיונים לסיכום כל הפרטים לטובת חתימה על חוזה. הצדדים מודים לשרת התרבות והספורט מירי רגב ולאנשי משרדה על היוזמה והסיוע בקיום המפגש החגיגי. כל הפרטים לגבי האצטדיון בו יערך המפגש, מחירי הכרטיסים ועניינים נוספים יפורסמו בהמשך”.

הדיווח הראשון בארגנטינה: הנבחרת תתארח בישראל לרגל חגיגות 70 שנה למדינה

השרה רגב אף הבהירה כי מחירי הכרטיסים יהיו נגישים וסיפרה: “אני שמחה על כך שהיוזמה להבאת נבחרת ארגנטינה לישראל בשנת ה-70 לעצמאותה של מדינתנו ערב פתיחת המונדיאל ברוסיה אותה ליוויתי מתחילתה יוצאת לפועל. אני מודה ליו”ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני, שביחד נממש את היוזמה, ומביעה הערכה רבה ליזם דניאל בנעים שנאות לבקשתי להעמיד לרשות אוהדי הכדורגל בישראל כרטיסים במחירים סבירים כדי לאפשר חוויה של צפייה בסגנית אלופת העולם אותה מוביל ליאו מסי, אחד השחקנים הטובים בעולם”.

ליאו מסי. ינחת בישראל גם בקיץ הקרוב (Gettyimages)

עופר עיני, יו״ר ההתאחדות, הוסיף בקצרה “אני מברך על היוזמה, על המחשבה ובעיקר על כך שאוהבי המשחק יזכו לחוויה נדירה וייחודית. זאת מתנה נפלאה לכדורגל שלנו ולמדינה, והשרה רגב היטיבה להפוך את החלום למציאות”.

בארגנטינה נטען אתמול כי המאמן חורחה סמפאולי ושחקניו התנגדו לקיום המשחק בישראל בטענה שמדובר במסע מפרך לפני גביע העולם, על אף שמסע דומה עשתה אלביסלסטה גם ב-1990 וב-1986, בין השאר, שנים בהן זכתה במונדיאל ונעצרה ארבע שנים לאחר מכן בגמר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי