רוטנשטיינר השתכנע לשוב לישראל למיצוי המשא ומתן עמו

וילי רוטנשטיינר
וילי רוטנשטיינר | ההתאחדות לכדורגל

המועמד האוסטרי לתפקיד המנהל הטכני שוחח שוב עם חברי הפורום המקצועי והשתכנע לשים את ההתלבטות בצד. יציג שוב תכנית מפורטת ואז יחתום לשנתיים בשכר של 275 אלף יורו

אחרי שוועדת האיתור של ההתאחדות לכדורגל בחרה את האוסטרי וילי רוטנשטיינר למועמד למשרת המנהל הטכני של נבחרות ישראל, אמור לנחות בארץ בסוף השבוע הבא, כדי לחתום על חוזה עבודה למשך שנתיים עם אופציה להמשך ההתקשרות.

רוטנשטיינר התלבט רבות אם לקבל את התפקיד, והוא הבהיר זאת לאנשי ועדת האיתור ששוחחו איתו. לאוסטרי, שחשש להגיע בשל אי הבהירות בנושא מעמדו המקצועי והסמכויות שהוא אמור לקבל, הובהר כי הוא מתוכנן להיות האיש המוביל את קידום הכדורגל הישראלי, לאחר שיציג במפורט את התוכניות שלו לגבי הנבחרת הלאומית והנבחרות הצעירות.

לאחר השיחות אתמול (רביעי), הסכים האוסטרי להגיע והוא אמור לסכם על חוזה עבודה תמורת שכר של כ-275 אלף יורו לעונה. רוטנשטיינר אמור להשתתף בבחירת המאמן הלאומי הבא ובפגישות שיקיים יוחלט על המועמדים הישראלים ואפשר שגם שם של מאמן זר יועלה. הכוונה היא לבחור מאמן לאומי חדש בתוך שבועיים עד שלושה. אין עדיין החלטה בנושא התפקיד שימלא ניר לוין המנהל המקצועי של הנבחרת הצעירה וקבוצות הנוער, החתום על חוזה לעוד שנתיים וחצי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי