חזן מונה לעוזר מאמן הנבחרת: "התוכניות של רוטנשטיינר מבטיחות"

אלון חזן
אלון חזן | עדי אבישי

ההתאחדות אישרה כי המאמן הזמני של הנבחרת שודרג ויצטרף לצוותם של המנהל הטכני ("השילוב יוכיח את עצמו") והמאמן אנדי הרצוג ("השילוב בינינו יסייע לפיתוח ולקידום"). ניר לוין יחליפו בנוער, כפי שפורסם לראשונה

אלון חזן, מאמן נבחרת הנוער ומי ששימש כמאמנה של נבחרת ישראל מאז סיום דרכו של אלישע לוי, נענה להצעת וילי רוטנשטיינר, המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, ואנדי הרצוג, מאמן הנבחרת החדש, ויצטרף לצוות המקצועי של הנבחרת הבוגרת כעוזרו של הרצוג, כך הודיעה הבוקר (חמישי) ההתאחדות.

רוטנשטיינר אמר לדוברות ההתאחדות לאחר ההחלטה: "אלון הרשים אותי כבר מהמפגש הראשון בינינו והיה לי ברור שארצה אותו כחלק מרכזי מהנבחרת הבוגרת. מדובר בשחקן עבר גדול של הכדורגל הישראלי ונבחרת ישראל ואני משוכנע שהשילוב בינו לבין אנדי הרצוג יוכיח את עצמו. אלון מכיר מצוין כל שחקן בכדורגל הישראלי והוא גם מאמן מצוין עם עתיד מבטיח בנבחרת הבוגרת. אני רואה חשיבות גדולה בשיתוף הפעולה ובנכונות של כל מאמן ואיש צוות מקצועי בנבחרות ישראל לתרום להצלחת המערכת".

המאמן אנדריאס הרצוג הוסיף: "נבחרת ישראל תיהנה מצוות מקצועי עם שני שחקני נבחרת עתירי ניסיון, דבר שיתרום לחדר ההלבשה וליכולות המקצועיות שלנו. אני משוכנע כי השילוב בינינו יסייע לפיתוח ולקידום הנבחרת. מצפה לנו עבודה רבה בזמן הקצר עד להתכנסות הנבחרת ולמשחקים במוקדמות ליגת האומות ואני בטוח שיחד נעמוד באתגרים".

רוטנשטיינר והרצוג. חיזקו את הצוות המקצועי (עדי אבישי)

לסיכום אמר אלון חזן על תפקידו החדש: "אין כבוד גדול יותר מאשר להיות חלק מרכזי בצוות המקצועי של הנבחרת הבוגרת, זה כמובן גם אתגר עצום. נעניתי בחיוב להצעה של וילי ואנדי מתוך אמונה גדולה בסיכויים שלנו לצאת לדרך חדשה ולהצעיד קדימה יחד את הנבחרת. אני מכיר את התוכניות של וילי ואנדי והן נראות לי מבטיחות. השינוי לא יתרחש ביום אחד, זה ברור, אבל נבנה כאן משהו שאני מאמין בו. אני בטוח שהאוהדים שאוהבים את הנבחרת וצמאים למפגש אתה ידעו לתמוך ולעודד ולהיות שותפים ליציאה לדרך חדשה".

מי שצפוי להחליף כעת את אלון חזן כמאמן נבחרת הנוער הוא ניר לוין, ששמש עד כה כמנהל המקצועי. חזן כמובן יזכה לשדרוג חוזהו בתור עוזר מאמן בנבחרת ישראל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי