ערן זהבי: “הדיבורים לא קשורים ליכולת שלי, זה תמוה”

play דאבור, זהבי, נאתכו
דאבור, זהבי, נאתכו | דני מרון
ישראל - גואטמלה 0:7 03:57

הכוכב כבש ובישל ב-0:7 של נבחרת ישראל על גואטמלה והתייחס למעמדו בסיום: "מהללים אותי כל השנה ואז שואלים אם מקומי בהרכב". נאתכו בטוח: "אנחנו יכולים לעשות את זה בסקוטלנד". צפו בתקציר

חמישה ימים לפני המשחק המכריע בסקוטלנד במסגרת המחזור האחרון של ליגת האומות, נבחורת ישראל דרסה הערב (חמישי) במשחק הכנה את גואטמלה החלשה 0:7 באצטדיון בנתניה והיא תמריא לגלאזגו כשבמאזנה שלושה ניצחונות רצופים בכל המסגרות.

ביברס נאתכו שבישל פעמיים סיכם: “זה משחק אימון ואני שמח שהמשכנו לשחק באותה בדרך גם כשהובלנו 0:3 ו-0:4. התוצאה פחות חשובה, העיקר שתרגלנו את מה שהיינו צריכים. שיחקנו ביחד, זה כבר משהו חשוב עבור כל נבחרת. נכון שזה סוג אחר של משחק מזה שמצפה לנו בסקוטלנד. אנחנו ניקח מפה את משחק הסיומת שהייתה טובה מאודו את היכולת שהפגנו במשחק ההתקפה”.


המשחק בסקוטלנד
: “אנחנו חושבים אך ורק איך לנצח ואיך לעבור שלב, זה מה שמעניין אותנו כרגע. הולך להיות קשה, זו נבחרת חזקה והאצטדיון שם מאוד ביתי, אבל יש לנו מספיק ניסיון ואני מאמין שאנחנו יכולים לעשות את זה”.


“יש לנו את הניסיון לעשות את זה בסקוטלנד” (דני מרון)

ערן זהבי שכבש ובישל אמר: “אני חושב שפתחנו את המשחק טוב. מבחינה אישית כבשתי ובישלתי, אבל הכי חשוב שנראינו טוב ולא נגררנו לחוסר רצינות. אני שמח זזה בא לידי ביטוי בשערים והרבה שחקנים השתתפו בחגיגה. ביום שלישי בסקוטלנד זה כבר יהיה עולם אחר לגמרי”.

הדיבורים סביבו: “התרגלתי לזה שיש דיבורים סביבי ואני יודע שזה לא בהכרח קשור ליכולת שלי, אני צריך להתמודד עם זה. התקשורת יכולה לכתוב מה שהיא רוצה. זה מוזר שיש כתבים ששואלים אם אני צריך להיות בהרכב, אבל מהללים אותי כל השנה ואומרים שאני אולי השחקן הכי גדול בדור הזה. כשחזרתי לנבחרת ידעתי שיהיו שאלות ושאצטרך להתמודד, אני לוקח את זה לכיוון החיובי, אבל ברור שזה מציק. האם מקומי בהרכב? לא תפקידי לדבר על זה, יש מאמן והוא זה שמחליט ולא שום סקר כזה אחר, וגם לא התקשורת. המאמן החליט שאני בהרכב וזה מה שהיה”.

הקהל: “תמיד היה לי חיבור עם הנבחרת. פרשת סרט הקפטן לא אומרת שלא היה חיבור. הקהל הראה לי אהבה היום ואני רוצה להודות לו על זה, זה לא מובן מאליו עבורי. הלכתי לומר לאוהדים תודה על השלטים שהכינו לי וחילקתי להם חולצות. אני שמח שחזרתי כמו שצריך ועכשיו אנחנחו מתכונים ליום שלישי”.

המשחק בסקוטלנד: “מתחילת ההתכנסות החלטנו להתעסק רק בגואטמלה ולא בסקוטלנד. לא רצינו לבוא לגלאזגו אחרי משחק לא טוב פה בארץ, אבל עכשיו אחרי שניצחנו אנחנו נתעסק אך ורק בהם”.


“הדיבורים סביבי לא קשורים ליכולת” (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי