תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דארן פלטשר: "אנחנו לא ניתן לישראל לנשום ביום שלישי"

אלבניה - סקוטלנד 4:0
קשר סטוק כיום ונבחרת סקוטלנד לשעבר התייחס לקרב המכריע מול חניכיו של אנדי הרצוג (שלישי ב-21:45): "יהיה קשה, אבל יהיה משחק שונה לחלוטין מזה שהיה בחיפה". כריסטי: "המטרה שלנו היא אך ורק ניצחון"
דארן פלטשר, קשר נבחרת סקוטלנד לשעבר וסטוק כיום, דיבר הערב (ראשון) לקראת המשחק המכריע בליגת האומות בין החבורה של אלכס מקליש לבין נבחרת ישראל וניתח את ההתמודדות.

"הולך להיות לנו משחק קשה מול ישראל", אמר פלטשר והדגיש: "זה חשוב שהצלחנו לשמור על הרגליים באלבניה וקיבלנו בוסט של אנרגיה. ה-0:4 עזר לנו להישאר רעננים. אמנם אין לנו הרבה זמן לעשות שינוי בראש, אבל אני מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים".

פלטשר הוסיף: "חשוב לנצח ולקבל את ההזדמנות לעלות ליורו 2020 דרך ליגת האומות. המשחק שלנו בישראל לא היה מספיק טוב כי נתנו להם להחזיק יותר מידי בכדור, הם שלטו לגמרי במשחק. הייתה חסרה אגרסיביות בגלל שיטת המשחק שלנו".
 

המשחק ביום שלישי: "סקוטלנד תעלה מול ישראל בכול ולא תיתן לה לנשום אפילו רגע אחד בהגנה, הקצב הולך להיות מאוד גבוה. אני חושב שאנחנו הולכים לראות הופעה שונה לחלוטין מזו שנבחרת סקוטלנד הציגה במשחק בחיפה".


ראיין כריסטי מסלטיק, שבישל את השער הראשון באלבניה, התייחס גם הוא למשחק נגד ישראל: "רצינו להשיג ניצחון גדול באלבניה ועשינו את זה. עכשיו המטרה היא להציג יכולת טובה גם ביום שלישי ולנצח את המשחק. חשוב שנגיע עם ביטחון, זה יכול לעשות את כל ההבדל".


דארן פלטשר (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ