בהתאחדות מאמינים שדאבור ייצא למחנה וישחק בלטביה

play מואנס דאבור
מואנס דאבור | מאור אלקסלסי
ישראל - אוסטריה 2:4 03:12

החלוץ טרם השיב למנהל הטכני וגרם לכעס. גורם: "התנהלותו לא נכונה". הרצוג צפוי לפרסם את הסגל בחמישי הקרוב או בראשון לאחר סיום הליגה. איתן טיבי צפוי לשוב, גם ניר ביטון ודן ביטון בתמונה

מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, אמור לפרסם את סגל נבחרת ישראל למחנה האימונים אליו תצא נבחרת ישראל בסוף החודש בגרמניה ותמשיך לשני המשחקים במוקדמות היורו ב-7 ביוני בלטביה וכעבור שלושה ימים בוורשה נגד נבחרת פולין. הסגל יפורסם או ביום חמישי הקרוב או ביום ראשון לאחר מחזור הסיום של ליגת העל.

נכון להיום (שלישי), חלוץ הנבחרת מואנס דאבור עדיין לא השיב למנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר שנפגש איתו באוסטריה, האם יצטרף למחנה האימונים בגרמניה ולמשחק הראשון נגד לטביה, ויוותר על המפגש מול פולין בשל חתונתו. גורם בהתאחדות לכדורגל: “דאבור טען בשיחות שאת החתונה הוא קבע שנה וחצי מראש. התנהגותו לא נכונה, משום שלא עדכן את את ראשי הנבחרת על הנושא והרצון שלו להיות בישראל בזמן מחנה האימונים והמשחקים. הוצע לו להשתתף רק נגד לטביה ולוותר על פולין. נראה מה יהיה בהמשך היום ועד לפרסום הסגל. נראה כי תהיה הסכמה שדאבור ישתתף במשחק נגד לטביה וישוב מיד לאחריו לישראל”.

כמו כן, כפי שפורסם כאן, אנדי הרצוג אמור להחזיר לסגל את איתן טיבי, בלמה של מכבי תל אביב שקיבל יותר הזדמנויות במשחקים האחרונים של האלופה, ונראה שגם ניר ביטון ואולי אפילו דן ביטון ממ.ס אשדוד יהיו בסגל הרחב.

איתן טיבי. צפוי לחזור לסגל (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי