תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נאתכו: "זהבי מפלצת שערים, באים לקחת נקודות בפולין"

לטביה - ישראל 3:0
קפטן נבחרת ישראל דיבר לאחר האימון האחרון בריגה: "עשינו את שלנו מעל ומעבר, הגעתי מוכן פיזית. נגיע למצבים בוורשה וצריך לדעת לכבוש". פרץ התאמן עם תחבושת על ראשו, אבל אינו סובל מפגיעה נוירולוגית
מספר שעות לפני הטיסה לוורשה נבחרת ישראל קיימה את אימונה האחרון בלטביה. ההרכב הראשון ששיחק ב-0:3 נגד לטביה אמש (שישי) ערך אימון שחרור עם מאמן הכושר ערן שדו ואחר כך קיבל טיפולים. המחליפים ואלה שלא שיחקו ערכו אימון מלא עם המאמן אנדי הרצוג.


כוכב המשחק ערן זהבי המשיך את האימון בריצה משותפת של פעמיים שש דקות עם השוער אריאל הרוש ואף הוסיף סשן של ספרינטים. כנראה שהאימון הרגיל היה קל מדי עבורו.

דור פרץ התאמן עם תחבושת עבה על חמשת התפרים שסגרו את החתך במצחו, זכר להתנגשות הראשים במהלך המשחק. פרץ ישחק עם חבישה גם מחרתיים בוורשה שכן אינו סובל מפגיעה נוירולוגית.


שחקני הספסל קיימו אימון מלא (רון עמיקם)


לאחר אימון הבוקר קפטן נבחרת ישראל ביברס נאתכו דיבר על הניצחון בריגה ועל המשחק הבא: "התרגלנו לשיטה הזאת של הנבחרת שאתה משחק תוך כמה שימים שני משחקים. עשינו את השלנו מעל ומעבר למרות שהתנאים ללא היו טובים. המשטח היה קשה ולא נח, זה משהו ששחקנים מרגישים".


אחרי הניצחון שמתם את עצמכם במקום מצוין בבית: "המטרה הייתה לנצח את המשחק הזה, זה מהמשחקים שיש לך רק מה להפסיד, אני כן שמח שהצלחנו במשימה ושמרנו על שער נקי זה עוד צעד לכיוון המקום השני".

יש תחושה שיש נבחרת שיכולה לעולות ליורו: "אני מסכים, זה היה סוג של ניצחון יעיל, כשהיינו צריכים ללחוץ לחצנו, כשהיינו צריכים להוריד את הקצב, אז הורדנו אותו, לא הסתרנו את זה מהיום הראשון, נכון שיש נבחרות טובות מאיתנו, אבל המטרה שלנו היא לעלות".


"השגנו ניצחון יעיל". ביברס נאתכו (אודי ציטיאט)

איך הרגשת אתמול למרות שלא הגעת עם כושר משחק: "מבחינה פיזית הייתי מוכן, שיחקתי בנבחרת במרץ וגם היו שלושה שבועות להתכונן באופן אישי ואני חושב שהשחקנים שסיימו את העונה קודם הגיעו מוכנים ואלו שהגיעו בכושר הוסיפו את שלהם וזה בסופו של דבר נראה טוב מאוד".

על זהבי: "אני לא יכול לחדש ורק ימעיט מההישג שלו, גם באימונים קשה לכבוש שלושה שערים במיוחד שזה יום אחרי יום, אז משחק אחרי משחק בודדים יכולים לעשות. אני לא יודע מה היה בחדר הלבשה כי מאתמול אני רק בבדיקות סמים, אבל שמעתי שהוא שבר שיאים של ראול".

כששיחקתם יחד בהפועל תל אביב האמנת שהוא יהיה כזה סקורר: "באותו זמן ערן היה שחקן אחר, הוא היה קשר שאוהב להצטרף, מאז הוא בער שינוי בתפקוד ולקח את המקסימום של המקסימום, הוא נהיה מפלצת של כיבוש שערים והלוואי שרק ימשיך כך.


"זהבי הוא מפלצת שערים" (אודי ציטיאט)

על המשחק נגד פולין: "בשבילי להפסיד 2:0 זה אף פעם לא כבוד, אנחנו באים להוציא מהמשחק הזה נקודות. אנחנו נשחק חכם ויותר זהיר מאתמול, אנחנו נגיע למצבים, אך גם נצטרך לדעת איך לכבוש".

הפריצה שעבר ביוון: "אני לא מכיר מישהו שלא יוצא מנזק כזה, גם נפשית וגם מבחינת הרכוש, אבל שאלו יהיו הצרות שלנו".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ