פרשת מואנס דאבור ומועמדותו לראפיד וינה: אנדי הרצוג מדבר

אנדי הרצוג
אנדי הרצוג | אודי ציטיאט

על החלוץ שנעדר מצמד משחקי הנבחרת בלטביה ובפולין בשל חתונתו: "התאכזבתי ממנו", ההתעניינות מאוסטריה: "ישראל בראש סדר העדיפויות שלי כרגע". וגם: הסיכויים להעפיל ומערכת היחסים עם שחקנים

כמעט שנה חלפה מאז מונה במפתיע אנדי הרצוג למאמן נבחרת ישראל והיום (שלישי) הוא דיבר על כך בתקשורת האוסטרית וסיכם את פרק הזמן שלו בארץ הקודש. “זה כיף גדול עבורי להיות המאמן של נבחרת ישראל. אני מרגיש שהשחקנים מבינים ומקבלים את הדרישות שלי בצורה טובה מאוד”.

היכולת שהציגה ישראל בארבעת המשחקים הראשונים במוקדמות יורו 2020: “אני חושב ששיחקנו כדורגל ברמה יחסית גבוהה. אם נרצה לשמור על הסיכוי להעפיל, נהיה חייבים להפגין את אותה איכות ולהוציא לפחות ארבע נקודות מצמד המשחקים בספטמבר נגד צפון מקדוניה וסלובניה”.

על מואנס דאבור, שכזכור נעדר מצמד המשחקים בלטביה ובפולין בשל חתונתו: “זה היה מאוד מפתיע עבורי לגלות את זה, התאכזבתי ממנו ואני בקרוב אדבר איתו פעם נוספת על כל הנושא הזה”.

בקרוב: שיחה עם אנדי הרצוג. מואנס דאבור (מאור אלקסלסי)

השמועות לגבי עתידו: “ראפיד וינה תמיד תהיה סיפור גדול עבורי ואני נמצא ביחסים טובים מאוד עם ראשי המועדון, אבל כרגע מי שנמצאת בראש סדר העדיפויות שלי היא רק נבחרת ישראל”.

על כך שהוא נמצא באוסטריה לצד משפחתו עד אמצע חודש יולי: “אשתי והילדים רואים אותי מעט מאוד פעמים במהלך השנה, כך שאני מאוד נהנה מהתקופה הזו והזמן לצידם”.

מרוצה בישראל, לפחות בינתיים. אנדי הרצוג (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי