תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עידן וינטראוב חתם לחמש שנים בבית"ר ירושלים וייצא להשאלה

בית"ר ירושלים נחתה בישראל, אוהדים רבים קיבלו אותם בשדה התעופה
המגן השמאלי בן ה-20 נרכש מהכח עמידר רמת גן: "נרגש לחתום במועדון הענק הזה". גרסיה תורגל בהרכב לקראת נס ציונה בגביע הטוטו, טל בן חיים נטש את האימון וקונטה או קריאף יחליפו אותו לצד זהבי במרכז ההגנה
בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות למשחק נגד לנס ציונה ביום ראשון (20:30), משחק פתיחת העונה שלה במסגרת גביע הטוטו, ועד כה רוני לוי תרגל הרכב דומה לזה ששיחק ברוב המחנה, עם מספר שינויים קטנים.

אנטואן קונטה תורגל במחצית מהאימון כמגן ובמחצית כבלם. טל בן חיים לא סיים את האימון ולכן קונטה תורגל לצדו של אור זהבי, כשאופיר קריאף החליף אותו מדי פעם ושי קונסטנטין תורגל באגף הימני. מקס גרצ'קין תורגל כמובן בצד השמאלי. במרכז הקישור תופקדו עלי מוחמד, גדי קינדה ומיכאל אוחנה, פרדי פלומיין תורגל בצד שמאל ושלומי אזולאי בחוד. באגף הימני תורגלו שלושה שחקנים לסירוגין: גדי קינדה, לוי גרסיה שנראה שזוכה לעדיפות וכן לירן רוטמן.

המאמן הרבה להעיר במהלך האימון לשחקנים. הוא חילק הערות טקטיות, אך לא ערך אסיפה ארוכה או אסיפת וידאו. מחר, משום שחוגג לא מעוניין לקיים אימונים בשבת, בית"ר תתאמן בשעה תשע בערב והשחקנים יחזרו הביתה מאוחר. כפי שפרסמנו, עידן ורד לא רשאי לחזור לאימונים ורק בשבוע הבא יתברר מתי יוכל לשוב.עדיין לא רשאי לשוב לאימונים. ורד (דני מרון)


בצוות המקצועי עדיין מחפשים מגן שמאלי, והיום (שישי) הוחתם עידן וינטראוב מהכח עמידר רמת גן על חוזה לחמש עונות. וינטראוב בן ה-20, שהרשים את הצוות המקצועי באימונים, ייצא לתקופת השאלה. השחקן אמר לאחר החתימה: "שמח ונרגש לחתום במועדון הענק הזה. מודה לצוות המקצועי על האמון".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ