בצל התלונות על עומס: רוני לוי יערוך רוטציה מול אשדוד

דן איינבינדר, פרדי פלומיין
דן איינבינדר, פרדי פלומיין | אודי ציטיאט

לאחר שלושה ניצחונות רצופים, בית"ר ירושלים מחפשת ניצחון נוסף. ג'רצקין, בן חיים ו-ורד ייעדרו, ארצי, איינבינדר וקריאף בתמונת ההרכב. המאמן שם דגש על עבודת ההגנה של שחקני הכנף. הושק מנוי מיוחד לחיילים

בית”ר ירושלים, הקבוצה היחידה שניצחה בכל שלושת המשחקים הראשונים בגביע הטוטו, כשביום ראשון השיגה 0:1 על הפועל תל אביב במושבה, זקוקה לנקודת אחת בלבד, במשחק גביע הטוטו הערב (20:30) מול מ.ס אשדוד כדי להעפיל לשלב חצי הגמר, אבל נראה כי העומס הרב על השחקנים של רוני לוי יוביל לרוטציה.

מקס גרצ’קין לא התאמן אתמול (יקיר ארצי עשוי לתפוס את עמדת המגן שמאלי) ולכן לא יפתח בהרכב וכך גם טל בן חיים, שערך בדיקת MRI וסובל ממתיחה, ועידן ורד הפצוע שטרם שיחק העונה.

דן איינבינדר יחזור למרכז הקישור וגם אופיר קריאף יפתח. שלומי אזולאי יקבל גם הוא מנוחה ושלום אדרי עשוי לפתוח מאחר ואנתוני וארן עדיין חולה. המאמן שוב שם דגש באימון על סגירת שחקני האגף והנעת הכדור בחלק האחורי.

הרכב משוער: איתמר ניצן; שי קוסטנטין, אנטואן קונטה, אור זהבי, יקיר ארצי; דן איינבינדר, אופיר קריאף, מיכאל אוחנה, לוי גרסיה (גדי קינדה, פרדי פלומן), לירן רוטמן; שלום אדרי.


אופיר קריאף חוגג. בתמונת ההרכב (דני מרון)

בנושא אחר, בית”ר ירושלים הודיעה היום על השקת מנוי חדש המיועד לחיילים אשר נקרא “מנוי לוחם”. למעשה מדובר במנוי לחמישה משחקי בית במסגרת עונת המשחקים הקרובה, אשר בא לתת מענה ללוחמים שנמצאים בשירות קרבי.

את הכרטיס יהיה ניתן לאסוף בקופות האצטדיון עם תעודת לוחם בלבד. המנוי הינו לחברי בית”ריסט בלבד. מחיר המנוי ליציע המזרחי עומד על 250 שקלים, למערבי 275 שקלים ולצפון מערבי מחיר יהיה 150 שקלים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי