בארה”ב מהללים את קינדה: “התגבר על סדרה של שינויים דרסטיים”

גדי קינדה
גדי קינדה | Rich Lam/Getty Images

בתקשורת האמריקאית שיבחו את הגישה והיכולת של הישראלי של קנזס סיטי: "היה מאוד קל להבין אם הוא היה זקוק לזמן בכדי להתאקלם ולהשתלב, אבל הפרק שלו ב-MLS החל בצורה מבריקה. העתיד ורוד"

למרות הדחה ברבע גמר הפלייאוף אחרי 3:1 מול פילדלפיה יוניון, התקשורת האמריקאית ממשיכה לשבח את גדי קינדה, ש”התחיל את הפרק שלו ב-MLS בצורה מבריקה”. כזכור, הקשר עזב את בית”ר ירושלים בחודש ינואר האחרון והצטרף לספורטינג קנזס סיטי, במדיה הוא כבש שני שערים והוסיף שני בישולים בשבעה משחקים.

“היה קל מאוד להבין אם קינדה היה זקוק לפרק זמן משמעותי בכדי להתאקלם ולהשתלב”, הסבירו בארצות הברית. “הוא הצטרף לקבוצה בינואר לאחר שבילה את כל חייו הבוגרים בישראל. האנגלית שלו הייתה מוגבלת. השינוי התרבותי היה דרסטי. ואז הגיעה אחת ההתפתחויות המהפכניות ביותר בהיסטוריה המודרנית – מגיפת הקורונה. אך שום דבר מזע לא מנע מקינדה ליהנות מהתחלה מופלאה”.

צפו בשער הבכורה של קינדה ב-MLS

עוד נכתב כי “קינדה היה פשוט מעולה בשלבים המוקדמים של העונה. הוא השחקן הראשון בתולדות הליגה שנכנס לנבחרת המחזור בשני משחקי הבכורה שלו, תוך כדי הצגת יכולת טובה בשני הצדדים של המגרש. הוא גם הפך לשחקן הרביעי בתולדות קנזס שכבש בשני משחקיו הראשונים. הוא אחד משני שחקני קנזס בלבד – לצד אלן פולידו – שיש לו לפחות שני שערים ושני אסיסטים ב-2020.

“גדי קינדה אולי לא היה על הרדאר של האוהדים שלא שמעו עליו לפני הגעתו, אבל ההצלחה שלו לא צריכה להפתיע אף אחד. בבית”ר ירושלים, קינדה ביסס את מעמדו ככוכב עם שבעה שערים וארבעה בישולים בחצי עונה. שבע ההופעות הראשונות שלו במדי קנזס הן אינדיקציה לכך שהוא עומד להיות משמעותי מאוד עבור קנזס בעתיד הקרוב”.

צפו בשער השני של קינדה ב-MLS

גדי קינדה
גדי קינדה | Jamie Squire/Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי