זהבי: "קיבלתי החלטה, בימים הקרובים כולם ידעו איפה אני אשחק"

ערן זהבי
ערן זהבי | אודי ציטיאט

הכוכב של נבחרת ישראל התראיין במהלך השקת מותג האופנה החדשה של אשתו, שי, וחשף פרטים חדשים בנוגע לעתידו: "פנרבחצ'ה היה גימיק נחמד, אבל לא אהיה שם"

אחת התקופות הסוערות בחייו של ערן זהבי מגיעה לשיאה. בעוד שבועיים ייסגר חלון ההעברות ברחבי אירופה, והכוכב הגדול של גוואנגז'ו ונבחרת ישראל עדיין מחפש קבוצה. למרות סאגת פנרבחצ'ה שהצליחה להטריף את האינסטגרם וכמעט את כל טורקיה, זהבי הודה הבוקר (רביעי) בפני ספורט1 שלא יגיע לשם למרות הטירוף של האוהדים: "האינסטגרם שיגע את העולם וכל דבר ברשתות החברתיות יוצא מפרופורציות. היה נחמד היה גימיק יפה אבל אני לא שם ולא אהיה שם".

את הדברים האלה אמר זהבי במהלך הצילומים למותג בגדי הספורט החדש לנשים "RUZE", אותו משיקה בימים אלה אשתו שי: "מותג חדש נולד. לשם זה התכנסנו היא עבדה על זה מאד קשה שנה וחצי האחרונות אני גאה בה ושמח שהיא מנסה להגשים את החלום שלה ואני פה כדי לתמוך".

על המצב בגוואנגז'ו והתחנה הבאה בקריירה אמר: "מבטיח לכם שבימים הקרובים כולם ידעו איפה אני משחק. קיבלתי החלטה בראש אבל נעשה את זה רשמי בעוד כמה ימים. ארצה להגיד לכם כמה שיותר מהר. ההחלטה שלי מגובשת אצלי בראש, עוד אין משהו רשמי, קודם נסיים את הסאגה בגוואנגז'ו".

שי זהבי וערן זהבי | פרטי

התחלת ללמוד הולנדית? "לא, למה אני צריך? אני יכול להגיד לך גם שארבע שנים בסין לא למדתי סינית".

המאמן של איינדהובן בונה עלייך? "אני לא אפרסם שום שיחה אישית שלי עם מאמן כזה או אחר כי אני לא חושב שזה מכובד אבל אין ספק שכח מועדון שאגיע אליו ארצה לדבר עם הצוות המקצועי".

כמה חשוב לך להראות מי זה ערן זהבי גם באירופה? "התאמנתי עם ילדים בני 15 לפני יומיים בשפיים וגם שם היה לי חשוב להוכיח מי אני. כמובן שאני רוצה להשיג כל מטרה שלי ולכבוש אותה".

התגעגעת לארץ? "הארץ זה הבית שלנו תמיד כיף ושמחים להגיע. זאת המדינה שלנו פה גדלנו ופה נישאר בסופו של דבר".

לאחר מכן דיברנו גם עם אשת העסקים החדשה במשפחה, שי, שסיפרה לנו מה עומד מאחורי המותג החדש שלה: "אני הרבה מאד שנים בתוך עולם הספורט. בריאות, כושר ואורח חיים בריא זה הכי מסמל אותי. כל החיים חיפשתי בגדי ספורט שאוכל להסתובב איתם כל היום וזה מה שבעצם יצרתי".

אולי כדאי גם לחשוב על קולקציה לגברים? "רעיון. אנחנו צריכים לדבר על השותפות".

מה התחושות אחרי המעצר ביום שישי? "כתבתי כל מה שהיה לי להגיד כתבתי בפוסט, בואו נעבור הלאה שנה חדשה מותג חדש". וערן הוסיף: "עברנו טראומות יותר גדולות".

View this post on Instagram

בואו נשים את הדברים על השולחן.. מסיבה ענקית לא היתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא היתה פה, זמר ממש לא היה פה. מה שהיה פה זה משפחה ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני. זה יפה שכל אחד ממציא וזורק דברים אבל המציאות היא שונה. המציאות היא שאני גרה בבית בסביון כבר חודשיים עוד לפני שערן חזר לארץ, בבית הזה לפנינו היו שני גברים שעשו מסיבות בתשלום ולשכנים כנראה יש טראומה ובצק. מאז שנכנסתי לבית אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, לרוב הרעש החריג זה הילדים שלי שמשחקים בבריכה ובחצר. בתגובה לכך אני מתנצלת בפני השוטר ואומרת לו שאנסה שיהיו קצת יותר בשקט אבל בואו זה ילדים. לרוב מזמינה את השוטרים לשתות משהו או לקחת לדרך עוגה, זאת עבודתם ואני מבינה גם אותם, יש תלונה והם חייבים להגיע. אנחנו אנשים שאוהבים מוזיקה בבית אם זה בבוקר או בכל שעה אחרת זוהי דרך חיינו – לשמוח ולאהוב, וכן המוזיקה היא בגבול הטעם הטוב!! ובעוצמה סבירה לחלוטין! אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית? אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול – חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן, בעצם סליחה הוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי. דפק בדלת וביקש רק אותו!!! וערן יצא. את השתלשלות העניינים אתם כבר יודעים – בושה לנו ובושה למשטרה. אירוע לא נעים ולא מכבד את אף אחד מהצדדים . למה השוטר הגיע נחוש אתם אומרים? השכנות כמובן התקשרו להתלונן … כרגיל… זה היה לנו ברור שזה יקרה, והמשטרה לא הגיעה, כנראה הם כבר יודעים שככל הנראה הרעש אינו חריג , אבל השכנות לא ויתרו וכיאה למי שמחוברות לראש המועצה הן הרימו לו טלפון והוא מיד חייג למשטרה שיבואו לעצור את ערן זהבי, אגב הוא גם ליווה אותם באוטו הפרטי שלו אלינו הביתה בשביל לראות את ההצגה הכי טובה בעיר ולתת לעצמו טפיחה על השכם, הוא גם זרק כמה משפטים כמו יאללה שיקחו אותו מפה וזהו. הבן אדם מעולם לא פגש אותנו, לא מכיר אותנו אבל כבר רוצה שנלך מפה. הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות … לא מאחלת לאף אדם נורמטיבי מפורסם או לא מפורסם שיהיה במצב שהשוטר תופס אותו בבית שלו בחוזקה ומעיף אותו ממקום למקום שהבת שלו תלוי לו על הרגל ובוכה בכי היסטרי. רגעים קשים. אנחנו בבית, הכל בסדר, הטראומה כנראה עדיין תישאר פה קצת גם לנו וגם לילדים אבל מה נשאר לנו לעשות אם לא לאהוב אחד את השני ולאחל לכל עם ישראל בריאות ושנה טובה.

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (shayzahavi) on

עוד אמר ערן בנושא: "כולם הבינו שלא היה צריך להגיע למצב הזה. יום יומיים אחרי המקרה הגיעו לכאן שכנים מדהימים עם מתנות ודברים מחזקים אז תודה באמת לכולם. אנחנו לא חוקרים מי מהשכנים עשה את השיחת טלפון, זה מאחורינו, הכל טוב. זה ראיון למותג אופנה לא חקירה איך היה ומה היה".
שי הוסיפה: "קיבלו אותנו יפה מאד בשכונה וכנראה שהיה מקרה ספציפי. זה ממש לא דובר על כל תושבי סביון והייתה קבלת פנים מאד יפה פה".

מי יותר דיווה בצילומים?
שי: "ללא ספק ערן. יש לו רזומה כבר".
ערן: "נדבר בשבע בערב אולי תראי דיווה אחרת".

איחולים לשנה החדשה?
"שנצליח, בריאות לכל עם ישראל שנעבור את התקופה המוזרה הזאת וחג שמח לכולם".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי