ואן דר קאפ צפוי לפתוח, אטוולד: "הייתי שמח לצרף שחקן נוסף"

play
ריימונד אטוולד | דני מרון
השפלה: 0:7 לנתניה על סכנין, רביעייה ליונס מלדה 04:02

הבלם לא התאמן בצורה מלאה, אך אמור לקבל את הקרדיט ב-11 של מכבי נתניה מול הפועל כפר סבא (שבת החל מ-17:00, ספורט2). מאמנו התייחס לסגל שלו: "תחרות הכרחית כדי להגיע לביצועים"

קבוצות: מכבי נתניה

לאחר הניצחון 0:7 על בני סכנין לפני למעלה מחודש, מכבי נתניה, שכאמור יצאה לפגרה במצב רוח מצוין, תנסה להמשיך מחר (שבת החל מ-17:00, ישיר בספורט2) את המומנטום כשתארח את הפועל כפר סבא במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל.

הקבוצה של המאמן ריימונד אטוולד תחסר את אקינסלה אקיניימי (חזר לאימונים מלאים אך עדיין לא ישתלב) ורוי קורין (טירונות). הבלם ההולנדי קיליאן ואן דר קאפ לא התאמן בצורה מלאה לחלוטין השבוע, אך אמור לפתוח בהרכב לצד עומרי גנדלמן, כאשר אטוולד ימשיך לתת קרדיט להרכב שרץ בתקופה האחרונה. עידו וייר שהרשים, ימשיך לפתוח בעמדת המגן הימני.

"היה לנו מומנטום נהדר, אך עבר זמן רב ואיננו יכולים להיתקע בעבר, למעט להדגיש את הדברים הטובים שראינו במשחקים הראשונים של העונה", התייחס אטוולד לחזרת הליגה. "לאחר שני משחקים בלבד עם אינסוף הפסקות, כיוון שאיננו משתתפים במפעלים האירופיים, יש לנו חיסרון גדול ביחס לקבוצות שכן המשיכו לשחק ולהתאמן. נותרה לנו תקווה שהפעם ההתחלה החדשה תימשך ללא הפרעות והפסקות, מה שיאפשר לנו להמשיך לבנות את מה שאנחנו רוצים במועדון".

על רון אשכנזי, שעשוי לצאת בהשאלה, אמר אטוולד: "רון הוא חלק חשוב מהקבוצה, הוא שיחק במשחק הראשון ואף הבקי. ניסיון נרכש כאשר משחקים בפועל, מה שלצערנו לא התאפשר לאחרונה בגלל המצב".

הרכבת הסגל: "מכיוון שיש עוד חלון העברות בהמשך, נצטרך להיערך לקראתו ולבחון תרחישים שונים. הייתי שמח לצרף שחקן אחד נוסף לקבוצה. נרגיש את השטח ונראה איזה הזדמנויות יצוצו להרחיב ולחזק את הסגל הנוכחי. תחרות, בכל תחום, הכרחית כדי להגיע לביצועים ברמה הגבוהה ביותר".

ריימונד אטוולד | דני מרון

הרכב משוער: דני עמוס, עידו וייר, קיליאן ואן דר קאאפ, עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ’, אלמוג כהן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, לאמק בנדה, חן עזרא, יונס מלאדה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי